04 Ağustos 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
TTNET Teknoloji Vadisi Fikirlerinizi Bekliyor
09 Şubat 2012 Perşembe 16:49

TTNET Teknoloji Vadisi Fikirlerinizi Bekliyor

TTNET Teknoloji Vadisi Türkiye’nin; yaratıcılık ve teknolojik gelişim alanındaki hedeflerine katkıda bulunacak.

Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET; fikir sahibi girişimcilerle yatırımcıları TTNET çatısı altında buluşturmak için; Fikrinizin Yanında TTNET Var sloganıyla TTNET Teknoloji Vadisi projesini hayata geçiriyor. TTNET Teknoloji Vadisi projesi; sektörde yeni ürün ve servislerin sunulmasına olanak sağlamanın yanı sıra her sektörden iş fikirlerini değerlendirmeyi amaçlıyor.

TTNET Genel Müdürü Tahsin Yılmaz: “İyi bir fikir dünyayı değiştirebilir”
TTNET Genel Müdürü Tahsin Yılmaz, TTNET Teknoloji Vadisi projesiyle ilgili şunları söylüyor: “TTNET Teknoloji Vadisi ile girişimcilere projelerini TTNET güvencesiyle hayata geçirme konusunda destek olurken, yatırımcılara da yine TTNET güvencesiyle ve tek kaynaktan iyi fikirlere ulaşma imkanı sağlamayı hedefliyoruz. Projemizle Türkiye’nin yaratıcılık ve teknolojik gelişimine katkıda bulunacağımıza; geleceğin başarılı girişimci ve yatırımcı hikâyelerinde önemli rol oynayacağımıza inanıyoruz. İyi bir fikir dünyayı değiştirebilir…”

Sistem nasıl işleyecek?
İş fikrine sahip girişimciler ve yatırımcılar, TTNET tarafından ttnetteknolojivadisi.com.tr web adresinde buluşturulacak. İş fikri olanların Girişimciler bölümünden kayıt olarak sisteme sunduğu fikirler, öncelikle TTNET’in profesyonel ekipleri tarafından ön değerlendirmeye alınacak ve bu aşamayı geçen fikirler yatırımcıların beğenisine sunulacak. Yeni iş fikirlerinden yararlanmak isteyen yatırımcılar ise web sitesindeki Yatırımcılar kısmından sisteme kayıt olabilecek ve isimleri ya da şirket isimleri sitede yer alacak. TTNET Teknoloji Vadisi’nde girişimciliği destekleyen potansiyel bir Yatırımcı olarak bilinecek ve yeni iş fikirlerine ulaşabiliyor olacak. Yatırımcı olmak, iş fikirlerine yatırım konusunda herhangi bir yükümlülük getirmeyecek; girişimlerle ilgili bilgi alma, değerlendirme ya da yatırım için görüşme ancak yatırımcı talebine bağlı olarak gerçekleşecek.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları