15 Nisan 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Trump Towers Yeni PR Ajansını Seçti
30 Ocak 2012 Pazartesi 15:03

Trump Towers Yeni PR Ajansını Seçti

Avrupa’nın ilk Trump markalı projesi olan Trump Towers Istanbul, tüm iletişim çalışmalarını Ajanda PR’a teslim etti.

Office,Residence ve sosyal yaşam alanları ile yepyeni bir dünyanın kapısını aralayan  Trump Towers, 2012 baharında kapılarını açacak alışveriş merkezi ile de eğlence ve modanın yeni adresi olmaya hazırlanıyor.

Ofis, Residence ve AVM olarak planlanmış bir yaşam konseptini hayata geçiren Trump Towers, bu bölümler arasındaki sinerji ile yaşayanlara büyük avantaj sağlarken lüks bir yaşam sunuyor.

260.000 metrekarelik 39 katlı rezidans kulesi, 37 katlı A+ ofis kulesi ve 43.000 metrekarelik kiralanabilir alana sahip alışveriş merkezi ile İstanbul’un siluetine bir süredir çarpıcı formu ile eklenmiş olan Trump Towers İstanbul, uluslararası projelerle dünyaca üne sahip olan Trump International ve Doğan Grubu iş birliği ile hayat buldu. Trump Towers, AVM açılışı ile birlikte, 43.000 m2 kiralanabilir alanda 175 mağaza ile moda, eğlence ve yeme-içmenin yeni adresi olacak.
Birbirindenfarklı ilkleri İstanbul ile buluşturacak Trump Towers Istanbul projesi ve AVM açılış heyecanına bundan sonra Ajanda PR eşlik edecek. Ajanda PR Trump Towers’a stratejik iletişim danışmanlığı kapsamında; etkinlik yönetimi, medya ilişkileri, pazarlama iletişimi, konu ve gündem yönetimi ve itibar yönetimi alanlarında danışmanlık ve uygulama hizmetleri verecek.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları