16 Ekim 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
TRT Haber Nexum ile Dünyaya Açılıyor
30 Temmuz 2012 Pazartesi 13:15

TRT Haber Nexum ile Dünyaya Açılıyor

TRT Haber mobil dünyaya Nexum ile açılıyor

Nexum, Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu (TRT) yayınlarının canlı olarak izleneceği mobil uygulamanın ardından, trthaber.com için ayrı bir uygulama geliştirdi. Hem iOS hem de Android işletim sistemlerinde aynı anda yayına giren TRT Haber mobil uygulamada kullanıcılar haberleri okurken isterlerse TRT Haber radyosunu da canlı olarak dinleyebiliyorlar.

Nexum’un TRT için geliştirdiği, kısa sürede Apple Store’da en fazla indirilen ilk beş uygulama arasına giren ve yurtiçinde ve dışında büyük ilgi gören TRT Yayın Mobil uygulamasının ardından kullanıcılar ile buluşan TRT Haber uygulaması tek elle kullanılabilen yenilikçi bir ara yüze sahip.

Kullanıcılar haberleri okurken, TRT Haber radyosunun da canlı olarak dinlenebildiği uygulamada, tüm ulusal gazetelerin ilk sayfalarını inceleyebilme olanağı da bulunuyor. Geniş paylaşım seçenekleri sayesinde kullanıcılar, ilgilerini çeken haberleri istedikleri sosyal medya hesapları üzerinden kolaylıkla paylaşabiliyorlar.

Yakın zamanda başka yenilikçi özelliklerin de ekleneceği uygulamaya Apple Store ve Android Play üzerinden ulaşılıyor. Ayrıca Window 8’in Ekim ayında piyasaya sürülmesiyle TRT Haber Windows 8 uygulamasına Marketplace’den de ulaşılabilecek.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları