10 Mayıs 2021 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Trend Microya Yenilikçilik Ödülü
26 Kasım 2008 Çarşamba 14:20

Trend Micro'ya Yenilikçilik Ödülü

Trend Micro, Software Business Yazılım Sektörü Ödülleri'nde 2008 Yenilikçi SaaS Şirketi seçildi.

Trend Micro, Software Business 2008 Yenilikçi SaaS Şirketi (Büyük Şirket) ödülünü aldığını duyurdu. Software Business Yazılım Sektörü Ödülleri, yazılım, SaaS ve Web 2.0 şirketlerine veriliyor. Bu şirketler, sektördeki başarılı çalışmalarının yanı sıra modern hizmet, teknoloji ve ürünleri ile de dikkat çekiyor. Yazılım Sektörü Ödülleri, şirketleri büyüklük bakımından iki ayrı seviyede değerlendiriyor: gelirleri 150 milyon doları geçen büyük işletmeler ile gelirleri 10-150 milyon dolar arasında olan orta ölçekli işletmeler. İşletmeler, mükemmellik taahhütleri ve yazılım sektöründeki yenilikçi uygulamaları ile değerlendiriliyor. Kazananlar şu adreste duyuruluyor:
http://www.softwarebusinessonline.com/sb_siawards2008.htm#tre

Trend Micro Teknoloji Çözümleri Direktörü John Maddison, konu hakkında şunları söylüyor: "SaaS çözümlerimizi genişletmeye yoğunlaştığımız bir dönemde yenilikçi SaaS Şirketi ödülünü almaktan onur duyduk. Trend Micro, SaaS yaklaşımının, yeni nesil güvenlik hizmetlerinin sunulmasında anahtar rol oynayacağına ve iş ortaklarımızın müşteri ihtiyaçlarına en uygun biçimlerde güvenlik çözümleri sunmasını sağlayacağına inanıyor."

Trend Micro, 1988 yılından bu yana, operasyonel sürekliliği, kişisel bilgileri ve mülkiyeti, malware (kötücül yazılım), spam (istenmeyen e-posta), veri sızıntıları ve en yeni web tehditlerinden korumak için, entegre tehdit yönetimi teknolojisini sürekli olarak geliştiriyor.

Trend Micro, 2007"de Software-as-a-Service (Hizmet Olarak Yazılım) çözümlerini sunmaya başladı. Bu kapsamda, küçük, orta ve büyük boy işletmeler için komple bir Software-as-a-Service güvenlik platformu sağlayan SecureCloud duyuruldu. Bu platform, bir şirketin bilgi teknolojileri (BT) altyapısının ağ geçidinden masaüstü bilgisayarlara kadar tüm seviyelerinde tehditlere karşı güvenlik sağlayan Trend Micro hizmetleri için bir temel oluşturuyor.
http://us.trendmicro.com/us/solutions/enterprise/software-as-a-service/

Trend Micro Software-as-a-Service çözümleri, bir cloud-client içerik güvenliği mimarisi olan Trend Micro Akıllı Koruma Ağı ile çalışıyor. Söz konusu mimari, e-posta/spam, web ve malware saldırılarıyla mücadele etmek için, ilintili ve Internet temelli bir tehdit zekası sunuyor.

(A1Haber)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları