29 Temmuz 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Trend Micro IBM İşbirliği
16 Mart 2011 Çarşamba 10:50

Trend Micro IBM İşbirliği

IBM Pulse 2011'de, Trend Micro ile IBM Business'in partner olduğu duyuruldu.

Bulut güvenliği konusunda dünya lideri olan Trend Micro, IBM Business Partner olduğunun duyurulduğu IBM Pulse 2011"de, IBM"in Tivoli Uç nokta Yönetim platformuyla bütünleştirilmiş uç nokta güvenlik çözümünü tanıttı.

Tehdit yönetimi ve internet içerik güvenliği konularında uzmanlaşan bulut güvenliği lideri Trend Micro, IBM Pulse 2011 etkinliğinde "IBM Premier Business Partner" olduğunu duyurdu. Bu unvan yeteneklerini ve piyasa başarısını ortaya koyabilen ve IBM ile işbirliği içinde aktif olarak çalışarak inovatif çözümlerle anlamlı değerler yaratan iş ortaklarına veriliyor.

Etkinlik sırasında Trend Micro, IBM"in henüz duyurduğu uç nokta yönetim platformu Tivoli"deki anti-malware entegrasyonunu tanıttı. Böylece Tivoli şu an piyasanın tamamen bütünleşik tek uç nokta yönetim ve güvenlik çözümü haline geldi. Kullanıcılarının bulut ve sanallaştırma güvenliği yolculuğunun her aşamasında yer alarak Bulut Güvenlik Planı"nı paylaşan Trend Micro, şirketlerin yüksek seviyelerde güvenlikten feragat etmeden sanallaştırma ve bulut bilişimden nasıl faydalanabileceğinden de bahsetti. Etkinlik sırasında Trend Micro yöneticileri şu başlıklardaki oturumlara katıldı:
-Bulut servislerini korumak: Kim, neyi korumaktan sorumlu?
-Daha akıllı bir gezegen için daha akıllı güvenlik: Bulut tabanlı koruma
-Gelecek nesil veri merkezleri için mihenk taşı: IBM System Z ve Trend Micro Smart Protection Network.
-Bütün bir uç nokta güvenlik çözümü için bütünleştirilmiş Trend Micro anti-malware çözümünün bir çalışma günü.
Konuyla ilgili Trend Micro"nun kurumsal stratejilerden sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Wael Mohamed; "Trend Micro"nun bulut güvenliğinde yeni bir aşama kaydetmesinin yanında IBM gibi önemli teknoloji liderlerinden birinin desteğini almaktan dolayı gurur duyuyoruz. Aldığımız IBM Premier Business Partner statüsü ve IBM ile çalışmalarımız sonucunda uç nokta güvenliğinde yeni bir standart ortaya çıkardığımızı IBM Pulse 2011"de ortaya koymaktan dolayı memnuniyet duyuyoruz" dedi.

Trend Micro aynı zamanda dördüncüsü düzenlenen IBM Tivoli Ödülleri"nde finalistlerden biri oldu. Ödül, IBM Tivoli ürün ve servisleri için teknik yeterlilikleri ile inovatif çözümleri sunan IBM iş ortaklarına veriliyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları