04 Ağustos 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Townster 1 Milyon Kullanıcıya Ulaştı
13 Haziran 2011 Pazartesi 11:42

Townster 1 Milyon Kullanıcıya Ulaştı

Gamester tarafından hazırlanan TTNET'in desteklediği Townster oyunu Facebook üzerinde toplam 1 milyon kullanıcıya ulaşarak dünyanın en büyük 5. şehir kurma oyunu oldu.

Türkiye"nin iletişim teknolojileri ve eğlence şirketi TTNET"in desteklediği oyunlardan biri olan Townster, sosyal medyada yoğun ilgi görüyor. Bir şehir kurma ve emlakçılık oyunu olan Townster, her ay aktif olarak oyun oynayan 500 bin oyuncusuyla Facebook üzerinden oynanan dünyadaki en büyük 5. şehir oyunu haline geldi. Son verilere göre bu hafta toplam 1 milyon kullanıcıya ulaşmayı başaran Townster, bir yarışma düzenleyerek oyun severlere ödüller dağıttı.

http://www.facebook.com/townstergame adresinden tüm facebook kullanıcılarının ücretsiz olarak oynayabildiği Townster"da inşa edilen toplam bina sayısı Türkiye'deki toplam bina sayısının tam 3 katı. Townster oyuncuları şu ana kadar 22 milyon bina inşa etti. Townster oyununda inşa edilen TTNET binaları da büyük ilgi görüyor. Şu ana kadar oyunda toplam inşa edilmiş TTNET bina adedi 315 bin 488"e ulaştı. Bu rakamlara göre her 3 Townster oyuncusundan biri TTNET Binasına sahip. Townster"da TTNET, TTNET WiFi, TTNET İnternet, TTNET Müzik binaları yer alıyor. TTNET"in tıpkı gerçek hayattaki gibi iletişim altyapısını kurduğu Townster"da oyuncular, kendi şehirlerine TTNET markalarına ait binalar inşa edebiliyor ve şehirlerine internet gibi farklı TTNET servislerini sunabiliyor. İlk Türk sosyal şehir kurma oyunu Townster, düzenlediği yarışmada kullanıcılarına oyunla ilgili sorular sordu. Bu soruları doğru yanıtlayan Townster takipçileri birbirinden değerli ödüller kazanma şansı yakaladı.

Townster"da oyuncular, kendi şehirlerini kurup; kira geliri toplayarak ya da arkadaşlarının şehirlerinden bina satın alarak emlak kralı olabiliyor. Tamamı Türkçe olan Townster"da, Bodrum evi, Safranbolu evi, Kebapçı, Nargile evi, Simitçi, Osmanlı Konağı ve Anıtkabir gibi yerel, kültürel ve tarihi binalar da yer alıyor.

Markaların sosyal oyunlar içerisinde yer alması konusunda dünyanın sayılı örneklerinden biri olarak öne çıkan TTNET - Townster konumlandırmasıyla her TTNET hizmeti oyunculara çeşitli avantajlar sağlıyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları