29 Temmuz 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Total Çalışanlarından Kan Bağışı
24 Kasım 2011 Perşembe 13:03

Total Çalışanlarından Kan Bağışı

Total çalışanları Kan Bağışı Kampanyası ile ihtiyaç sahiplerine hayat vermeye çalışıyor.

TOTAL’in gönüllü faaliyetler sürdürmek üzere bir araya gelen çalışanlarından oluşan TOTAL Gönüllü Takımı’nın, Türk Kızılayı işbirliğiyle dördüncüsünü düzenlediği Kan Bağışı Kampanyası her sene olduğu gibi bu sene de çalışanlardan büyük ilgi gördü.

TOTAL çalışanları bu önemli projeye gönülden destek vererek ülkemizdeki ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere kanlarını bağışladılar. Dördüncüsü gerçekleştirilen kampanya, TOTAL ve tesislerinde yılda iki kere düzenleniyor.

Total’in eğitim alanındaki faaliyetleri içerisinde yer alan Eğitime Destek Projesi”nin 2011 yılındaki önemli duraklarından biri Adana Yeniköy İlköğretim Okulu oldu. TOÇEV’in Yaşasın Okulumuz projesine destek veren Total’in katkılarıyla okulun renovasyonu tamamlanarak okul bambaşka bir çehreye kavuştu ve burada öğrenim gören çocuklarımıza sağlıklı ve çağdaş bir eğitim mekanı sağlandı. 2009 yılında yenilenen Antalya Çevreli Köyü İlköğretim Okulu ve 2010 yılında yenilenen Kahramanmaraş Kemalli Köyü İlkokulu’ndan sonra Yeniköy İlköğretim Okulu, “Yaşasın Okulumuz Projesi” kapsamında Total Oil Türkiye tarafından yenilenen üçüncü okul oldu.

Proje kapsamında, çatının onarılması, badana ve boyanın yenilenmesi, sınıfların yer karosu ile döşenmesi, kapıların yenilenmesi gibi okul binasının iç donanımı ile çalışmalar yapılırken aynı zamanda lojman binasının doğramaların PVC’ye çevrilmesi, elektrik tesisatının yenilenmesi gibi eksikleri de giderildi.

Faaliyet gösterdiği tüm ülkelerde sürdürülebilir gelişim anlayışıyla toplumla bütünleşen Total’in Türkiye’de özellikle eğitim alanındaki faaliyetleri çeşitli projelerle yıllardır devam ediyor. Bu yaklaşımın son yıllarda kazandığı ivme ile Total Oil Türkiye Total Eğitime Destek Projesi kapsamında pek çok ildeki ilköğretim okulunun ihtiyaçlarını gideriyor.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları