20 Ekim 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Toshiba WL768ine IF Ödülü
00 0000 Salı 00:00

Toshiba WL768'ine IF Ödülü

Jacob Jensen Tasarım stüdyosu işbirliğinden doğan Toshiba WL768'in tasarımı iF (Industrie Forum Design) tarafından ödüllendirildi.

Toshiba Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri - Toshiba"nın 3D özellikli WL768 TV modeli, saygın 2011 iF Ürün Tasarımı Ödülü"ne layık görüldü. 25 tasarım uzmanından oluşan uluslar arası jüri tasarım alanında üstün başarılar kazanan 2.756 ürünü değerlendirdi. 3D-TV WL768, cam ve metalin uyumlu birleşimi ve floating neck tasarımı gibi detayları ile tasarım uzmanlarının beğenisini cezp etti.

Toshiba Avrupa Görsel ürünler Pazarlama Başkanı Sascha Lange yaptığı açıklamada; "Tüm markaların sahip olmak istediği iF Tasarım Ödülü, WL768 modeli ile üstün teknolojiyi ve çarpıcı tasarımı bir araya getirmeyi hedefleyen televizyonlarımızın yenilikçi tasarımlarının göstergesi" dedi.

Sascha Lange sözlerine şunları ekledi:
"Televizyon tasarımında yeni yaklaşımlar geliştirmek için Jacob Jensen Design ile yaptığımız işbirliği, tasarım harikası WL768 ile başlayarak, Toshiba LCD TV modellerinde yeni bir çağın başlangıcı oldu."

WL768"in tasarımı Toshiba tasarımcıları ile ünlü Danimarkalı tasarım stüdyosu JACOB JENSEN Design tasarımcıları arasında yapılan işbirliği sonucu geliştirildi. Tasarımcılar cam ve metal gibi yüksek kaliteli malzemeler kullanarak, tasarım ve işlevselliğin mükemmel uyumunu yansıtan modern, şık, süper ince (yalnızca 2,89cm kalınlığında) bir tasarım yarattılar. Gövde ve kaide arasında bulunan yenilikçi boyun tasarımı, izleyenlerde sanki televizyon su üzerinde yüzüyormuş izlenimi veriyor ve hayret verici bir etki yaratıyor. Daha da ötesi yan yüzeye entegre edilmiş tuşlar yerine WL768 serisi modeller çerçevesiz ön yüzeye kusursuzca entegre edilmiş dokunmatik panel ile kontrol ediliyor.

Toshiba"nın 3D TV"leri Türkiye"de 102cm (40''), 117cm (46'') ve 139cm (55'') ekran boyutlarıyla satışa sunuldu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları