24 Temmuz 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Toshiba Rovi TotalGuideyi CESte Tanıttı
17 Ocak 2012 Salı 16:22

Toshiba Rovi TotalGuide'yi CES'te Tanıttı

Toshiba, Las Vegas’ta düzenlenen CES 2012 fuarında ilk defa internet bağlantılı Akıllı TV sahasında yenilikçi Rovi TotalGuide™ uygulamasını duyurdu.

Toshiba 2012 Akıllı TV modellerinde gelişmiş bir medya rehberi sunar.
Toshiba’ya özel geliştirilen Rovi TotalGuide uygulaması içerik zenginliği ve aranmasını yeni bir seviyeye getiriyor. eleneksel elektronik program rehberlerine kıyasla bu rehber birden fazla arama opsiyonu ile geniş ve ekstra içerik çeşitliliğini de sağlar. Rovi TotalGuide TV dizileri, filmleri, aktörleri bununla birlikte 2.5 milyondan fazla TV programının açıklamaları, 120.000 ünlü biyografisi ve 1960’dan itibaren TV dizileriyle ilgili araştırılabilecek verileri derinlemesine içeriyor.

Yepyeni bir Televizyon deneyimi için kapsamlı bir rehber

Kullanıcılar Rovi TotalGuide özelliğini kumandalarının GUIDE tuşuna basarak Toshiba Akıllı TV’lerini  kontrol edebilir veya diğer  Toshiba Alanlarına erişebilirler. Buna ek olarak detaylı program listeleri özelliği ile televizyon dizileri veya filmler hakkıında arka planda  ilgi çekici bilgiler sunulmaktadır. Örneğin, eğer kullanıcı ekranda gördüğü aktörün başka hangi filmlerde de oynadığını öğrenmek isterse Rovi TotalGuide doğru cevabı verecektir. Üstelik, bu filmlerden biri 8 gün içerisinde gösterime girecekse bu bilgi de gösterilecektir. Ayrıca, Rovi TotalGuide kişinin yapmış olduğu editör incelemeri, aramalar, kişisel tercihler ve diğer bileşenlere göre  kullanıcıya önerilerde bulunacaktır.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları