18 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Toshiba ReadyBoost USB Flash Diskleri Türkiye’de
30 Aralık 2007 Pazar 14:10

Toshiba ReadyBoost USB Flash Diskleri Türkiye’de

Toshiba, USB flash hafıza serisini Windows Vista' da kullanılmak üzere tasarladığı Windows Readyboost hafıza ürünleri ile genişletiyor.

Günümüzde USB Flash hafıza pazarında yüksek kapasite Windows ReadyBoost destekli flash sürücülere her geçen gün talep artıyor. Toshiba, USB flash hafıza serisini Windows Vista" da kullanılmak üzere tasarladığı Windows Readyboost hafıza ürünleri ile genişletiyor. Toshiba tarafından geliştirilen TransMemory Nozomi serisi Windows ReadyBoost fonksiyonunu destekliyor bu özellik sayesinde Windows Vista kullanan bir sistemde USB hafıza ürünü harici bir bellek olarak kullanabiliyor.

Windows Vista işletim sistemi PC"nizi daha verimli kullanmak adına Windows ReadyBoost özelliği olan USB flash sürücüyü sistemin ek belleği olarak görüyor. Yeni Toshiba Nozomi serisi USB Flash sürücüler 1Gb "dan 8Gb "a kadar kapasite çeşitleriyle 2008 başında Türkiye"de satışa sunulacak. Toshiba ayrıca aynı ürünün 32GB kapasiteye sahip modelini de yılbaşından itibaren sınırlı sayıda satışa sunmayı hedefliyor.Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları