29 Temmuz 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Toshiba-Elektromaka Yeni Koordinatör
03 Mart 2011 Perşembe 14:35

Toshiba-Elektromak'a Yeni Koordinatör

Toshiba-Elektromak, Meriç Bomba'yı Bayi Koordinatörlüğü görevine getirdi.

Çok fonksiyonlu (MFP) ofis cihazları pazarındaki satışlarını %37,5 artırmayı hedefleyen Toshiba-Elektromak, bayi kanalını daha da güçlendirmek amacıyla, sektörün deneyimli ismi Meriç Bomba"yı Bayi Koordinatörü olarak atadı. Bomba, yeni görevinde Elektromak-Toshiba"nın bayi kanalının tüm iş akışlarından ve yönetiminden sorumlu olacak.

Sektörde ilk bayi kanalını kuran ve 36 yıldır Toshiba çokfonksiyonlu (MFP) ofis cihazlarının tek yetkili dağıtıcısı olarak hizmet veren Toshiba-Elektromak, bu pazarda önemli bir deneyime ve pazar gücüne sahip. 2011 yılı içinde bu sektördeki Pazar payını, %12,5 artırmayı hedefleyen firma, yeni atamayla birlikte, müşteri beklentilerini karşılamayı, satış rakamlarını artırmayı ve Toshiba markalı ürünleri bu pazarda üst sıralara taşımayı hedefliyor. Bomba, yeni göreviyle ilgili olarak yaptığı açıklamada, öncelikli amacının müşterilerini Toshiba-Elektromak"ın kaliteli hizmet anlayışı ile buluşturmak olduğunu söyledi.

1972 İstanbul doğumlu olan Meriç Bomba, İngilizce biliyor ve Anadolu Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu. 2002 yılından bu yana çok fonksiyonlu ve yazıcı pazarında üst düzey yönetici olarak görevler üstlenen Meriç Bomba, uluslararası şirketlerin ürünlerinin pazarda geniş yer almasına önemli katkılar sağladı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları