18 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Toprak, Toshiba Elektromakı Seçti
26 Nisan 2011 Salı 11:34

Toprak, Toshiba Elektromak'ı Seçti

Toprak Holding eskiyen makine parkının yenilenmesi amacıyla ofis çözümlerindeki yeni arayışında Toshiba Elektromak'ı seçti.

Toprak Holding grubu bünyesindeki eskiyen makine parkı teknolojik ve performans olarak yetersiz kaldığı için, yeni arayışında Toshiba Elektromak"ın sunduğu çözümlerde karar kıldı ve alımını bu yönde gerçekleştirdi. Toshiba Elektromak Kurumsal İlişkiler Müdürü Rakel Pinhas Mesulam Toprak Holding"e sundukları sistemden geleceği karşılayabilecek teknolojiye sahip, ofis verimliliğini ön plana çıkaran özelliklerde bir makine parkı şeklinde bahsederken. "Müşterimize bu çözümü toplam sahip olma maliyeti çerçevesinde kurumsal müşteri statüsünde bu sistemi başlattık" dedi.

Sistem Finansal kiralama sistemi içerisinde tüm satış sonrası hizmetleri, hizmet kalitesini ve süratini kapsayacak anlaşma kopya başı statüsünde hizmet verecek. 12 ayda sonuçlanan projede Toshiba marka ve modelde İstanbul Terminali"nde 9, Türkiye çapında toplam 21 sayıda çok fonksiyonlu baskı makinesi bulunuyor.

Toprak Holding İthalat ve Satın Alma Sorumlusu Münevver Alcay, Toshiba Elektromak"ın kendilerine sunduğu çözümle ilgili olarak şunları söyledi:
"Bugüne kadar bildirdiğimiz talep ve beklentilerimiz Elektromak tarafından değerlendirilmiştir. Satış sonrası sağlanan destek, teknik servis hizmeti; gerek hız, gerek verimlilik ve kalite açısından beklentilerimizi karşılamıştır. Herhangi bir sorun ile karşılaştığımızda Toshiba Teknik Servisi ortalama 12-24 saatlik süre içinde istediğimiz çözümü sağlamaktadır. Bu hizmeti şirket içindeki tüm birimlerde aynı şekilde vermektedirler. Servis çağrılarımızda; ne zaman gelineceği konusunda bilgilendirilmekte ayrıca telefon görüşmelerimizde personelin yaklaşım ve nezaketini başarılı bulmaktayız. Bundan dolayı bir kez daha Elektromak"a teşekkür ediyoruz."

Toshiba Elektromak"ın Toprak Holding"e sunduğu makine parkında bulunan makinelerin özellikleri arasında, bugün ve gelecekte ihtiyaçları karşılayabilecek renkli tarama, fotokopi, printer, scanner, farklı formattaki doküman çeşitlerini hızlı tarama ve arşivleme imkanı sunmaktadır.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları