23 Ekim 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
ToplanGel ve HepsiBir Tarifelerine Yoğun İlgi
28 Aralık 2007 Cuma 11:59

ToplanGel ve HepsiBir Tarifelerine Yoğun İlgi

Avea, aylık bireysel faturalı abone kazanımını 2006 yılının aynı dönemine göre 9 kat artırdı.

Kaliteli iletişimi gerçek fiyata sunan GSM operatörü Avea, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda yenilikçi ürün ve hizmetler hayata geçirerek onlara katma değer yaratmaya devam ediyor. 2007 yılı içinde hayata geçirilen ve aboneler tarafından ilgiyle karşılanan ToplanGel ve faturalı HepsiBir tarifeleri sayesinde Avea, aylık bireysel faturalı abone kazanımını 2006 yılı aynı dönemine göre 9 kat arttırdı.

Türkiye’nin en avantajlı grup tarifesi ToplanGel ve her yöne en hesaplı konuşturan tarifesi HepsiBir ile Avea, abonelerinin tüm sevdiklerini çekinmeden aramalarını ve doya doya konuşmalarını sağlıyor.

ToplanGel ile her ay 300 dakika ücretsiz konuşun!

Avea’nın yeni faturalı tarifesi ToplanGel ile aboneler, 10 kişiye kadar gruplarını kurarak birbirleriyle her ay tam 300’er dakika ücretsiz konuşabiliyorlar. Üstelik 1 Ocak 2008’e kadar yeni abonelikle tarifeye kayıt olan aboneler aylık tarife ücretini 3 fatura dönemi boyunca 5.9 YTL değil, sadece 2.9 YTL olarak ödüyorlar.

HepsiBir ile her yöne 25 YKr

Her yöne aynı fiyat içeren piyasadaki tüm tarifeler arasında en avantajlısı olarak ortaya çıkan faturalı HepsiBir tarifesinin her yönü arama fiyatı, rakip operatörün en yaygın tarifesinin şebeke içi dakika fiyatının bile altında. Tüm bireysel faturalı hat sahibi Avea abonelerinin kullanabileceği bu tarifede her yöne ve sabit hatlara yapılan aramalar KDV dahil sadece 25 YKr’den ücretlendiriliyor. Üstelik Avea’da herhangi bir dakika sınırlaması veya toplu dakika alım şartı da bulunmuyor.

ToplanGel ve HepsiBir tarifeleri ile ilgili detaylı bilgiye Avea bayileri, www.avea.com.tr ve 444 1 500 Avea Müşteri Hizmetleri’nden ulaşılabiliyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları