29 Temmuz 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
TOFD İşadamlarından Destek Bekliyor
13 Ocak 2008 Pazar 11:15

TOFD İşadamlarından Destek Bekliyor

TOFD, özürlülerin istihdamını artırmak amacıyla düzenlediği eğitimleri tamamlayan kursiyerlerini istihdam edecek işadamlarını bekliyor.

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği (TOFD), Ulus Rotary kulübünün destekleriyle özürlü vatandaşlarımıza, dernek binasında özürlülerin istihdam edilmesi amacıyla Grafik-Tasarım eğitimi veriyor.

Özürlü vatandaşların hayatlarını devam ettirebilmeleri ve birey olduğunu hissetmeleri için kendilerine uygun ortamlarda çalışabilmesinin bilincinde olan Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği, mimari fiziki ve çeşitli engeller dolayısıyla okuyamayan ve meslek sahibi olamayan özürlü vatandaşlarımız için çeşitli kurslar düzenleyerek topluma kazandırmayı amaçlıyor.

Bu doğrultuda, TOFD, grafik tasarım kursunda Photoshop, Quark Express ve Freehand eğitimleri gören ve bu eğitim sonrası Milli Eğitim Bakanlığı'ndan sertifika alan kursiyerlere istihdam yaratabilecek işadamlarının başvurularını bekliyor.

Ayrıntılı bilgi için TOFD Genel Merkezi: Ataköy 7-8. Kısım Mimar Sinan Villaları Karşısı Rekreasyon Alanı Afet Yönetim Merkezi Arkası Ataköy / İstanbul

T: 0212 661 08 61
F: 0212 661 88 32
www.tofd.org.tr.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları