18 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tofaş Çalışanlarından Kanserli Çocuklara Destek
15 Temmuz 2008 Salı 10:19

Tofaş Çalışanlarından Kanserli Çocuklara Destek

Tofaş İstanbul Tiyatro Kulübü, geliri KAÇUV'a bağışlanmak üzere düzenlediği tiyatro gösterilerini tamamladı.

Sahnelediği tüm oyunlarda tiyatroseverlerin büyük ilgisiyle karşılaşan Tofaş İstanbul Tiyatro Kulübü"nün yeni oyunu "Oyun Karıştı", perdelerini 1 - 2 - 4 Temmuz tarihlerinde kanserli çocuklara umut vermek için araladı. Oyunların sergilendiği 3 gün de oyunlara yoğun ilgi gösteren tiyatroseverler aynı zamanda kanserli çocuklarımıza da moral oldular.

3 gün boyunca İstanbul"da izleyicilere keyifli saatler yaşatan Tofaş İstanbul Tiyatro Kulübü Ekibi, gösterilerden elde edilen tüm gelirleri bu yıl da Kanserli Çocuklara Umut Vakfı"na (KAÇUV) bağışlayarak tiyatroya duygu dolu özel bir boyut kattı.

Kurum olarak birçok sosyal sorumluluk projesi ile gündeme gelen Tofaş"ın çalışanlarından oluşan Tiyatro Kulübü, kendi içlerinde gerçekleştirdikleri bu proje ile topluma katkıda bulundukları için çok mutlu olduklarını dile getirdiler. Bir sonraki yılın çalışmalarına şimdiden başladıklarını ifade eden Tofaş Tiyatro Kulübü oyuncuları, "herkes bir adım adar, sosyal sorumluluğunu yerine getirirse, hayat birçoğumuz için bugünkünden daha kolay, daha güzel olur" diyerek herkesi bir umut ışığı yakmaya davet ettiler.

Tofaş İstanbul Tiyatro Kulübü"nün sahneye taşıdığı oyun, Amerika"da son dönemlerin en başarılı komedi yazar ve yönetmenlerinden Ken Ludwig"e ait.

Şirket içi iletişimi geliştirmek amacı ile geçtiğimiz yıl Lüküs Hayat adlı oyunu sergileyen ekip, bu yıl zaman yönetimi ve iletişimi kuvvetlendirmek adına fars türünde bir oyun seçti. 2 perdelik oyunun rejisi Uğur Babürhan"a, müziklerinin bestesi Serpil Günseli"ye, orkestrasyon ise Uğur Cümbüşel"e ait. Kalabalık bir ekiple yola çıkan Tofaş İstanbul Tiyatro Klubü, her geçen gün yaratıcı drama ile sunulan iletişim ve ekip çalışması eğitiminin kendilerine kattığı olumlu sonuçları yaşıyor, tiyatronun tadını çıkartıyor.

(Haber Merkezi)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları