24 Temmuz 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tivibu Webe Uluslararası Ödül
28 Mart 2011 Pazartesi 11:47

Tivibu Web'e Uluslararası Ödül

Tivibu Web, IP&TV World Forum 2011'den uluslararası ödül aldı.

Sürekli zenginleştirilen içeriği ve geliştirilen özellikleriyle Türkiye"de televizyon ve sinema izleme deneyimini yeniden tanımlayan Tivibu Web, Londra"da düzenlenen IP&TV World Forum 2011"de, ilk üçe kaldığı Amerika"dan AT&t U-Verse ve Singapur"dan Singtel"i geride bırakarak En iyi IP TV, Hibrit veya Bağlantılı TV Servisi Büyüme Başarı Ödülü"ne layık görüldü.

TTNET tarafından hizmete sunulan ve 1 yıllık bir sürede büyük bir başarı göstererek 1 milyon aboneye ulaşan Tivibu Web, IPTV konusunda farklı ülkelerden operatörler; teknoloji partnerleri ve içerik sağlayıcıların bir araya geldiği IP&TV World Forum 2011 çerçevesinde düzenlenen Uluslararası IP&TV Endüstri Ödülleri kapsamında, En iyi IP TV, Hibrit veya Bağlantılı TV Servisi Büyüme Başarı Ödülü"nün sahibi oldu.

Uluslararası IP&TV Endüstri Ödülleri kapsamında, Amerika"dan AT&T U-Verse, Singapur"dan Singtel ile birlikte ilk üçe kalan Tivibu Web, dünya çapında hizmet veren servis sağlayıcılarının ve telekom operatörlerinin yetkilileri ve bağımsız uzmanlardan oluşan bir jüri tarafından değerlendirilerek ödüle layık görüldü.
Geçtiğimiz yıl China Telecom"un aldığı ödülü, bu yıl yeri ve yabancı 85 TV kanalıyla Seç İzle, Tekrar İzle, Durdur İzle ve Geri Al İzle gibi gelişmiş özellikleri sayesinde Tivibu Web almaya hak kazandı.

Alınan ödül ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan TTNET Genel Müdürü Tahsin Yılmaz, "Alanında global referans noktası olarak sayılan IP&TV World Forum 2011 çerçevesinde ödül almaktan büyük mutluluk ve gurur duyduk. Bu ödül "TTNET"le Her Şey Mümkün" diyerek başlattığımız yeni dönemde attığımız adımların ne kadar doğru olduğunu gösterir nitelikte... Tivibu Web önümüzdeki dönemde de gelişmeye ve abonelerine yepyeni içerikler sunmaya devam edecek" dedi.

IP&TV World Forum 2011 direktörü Gavin Whitechurch de " Jürimiz bu yıl oldukça detaylı bir çalışma sonunda kazananları belirledi. Bu değerlendirme sonucunda, Tivibu Web ile En iyi IP TV, Hibrit veya Bağlantılı TV Servisi Büyüme Başarı Ödülü"nü kazanan TTNET"e tebriklerimi sunuyorum" dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları