04 Ağustos 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tivibu Web Arayüzü Yenilendi
02 Mart 2012 Cuma 11:27

Tivibu Web Arayüzü Yenilendi

Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET, yeni dönem televizyon platformu Tivibu ile ilgili yenilikler sunmaya devam ediyor.

TTNET’in Web TV hizmeti Tivibu Web, arayüzünde yaptığı değişikliklerle kullanıcılarına keyifli deneyimler yaşatıyor. Tivibu Web’teki yeniliklerin başında, Player özelliğinin değişmesi geliyor. Yeni Player ile Tivibu Web üyeleri herhangi bir program indirmeye gerek kalmadan izlemek istediği içeriğe tek bir tıkla ulaşabiliyor. İzleyiciler canlı yayını veya bir programı izlerken anlık olarak Facebook ve Twitter üzerinden yorum yapabiliyor.

• Sinema TV paketindeki yenilikler, üyelik adımlarının kullanım kolaylığı ve arama fonksiyonlarının gelişmişliği gibi birçok yenilik sayesinde artık Tivibu Web izlemek çok daha keyifli hale geliyor.
• Tivibu Web’in yeni klasör yapısındaki değişikler, kullanıcıların rahatlıkla kanal seçimi yapmasının yanı sıra içeriklere hızlıca ulaşmasını sağlıyor.
• Gelişmiş arama fonksiyonu sayesinde aranan içerikler; adı, türü yönetmen ismi ve oyuncu ismine göre kullanıcıya sunuluyor.
• Tivibu Web; canlı yayını veya izlenen içeriği durdurma, yayını geri alma, 4 farklı yayını aynı anda izleyebilme, TV rehberi gibi birçok özellik sunuyor.
• Bilgisayar üzerinden internet bağlantısı ile yerli ve yabancı birçok TV kanalı, 4000’e yakın popüler film, dizi, belgesel ve çocuk içeriğini izleme imkânı sunan Tivibu Web, Tekrar İzle özelliği ile programları, dizileri yayın tarihi itibariyle bir hafta boyunca göstermeye devam ediyor.

Yeni ara yüzü ile farklı bir Web TV deneyimi sunan Tivibu Web, yeni abonelerine 31 Mart 2012 tarihine kadar 2 aylık Tivibu Web Maxi Plus paketini hediye ediyor.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları