24 Temmuz 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tivibu Ev Üyeliğinde Hediyeli Kampanya
19 Ekim 2011 Çarşamba 17:15

Tivibu Ev Üyeliğinde Hediyeli Kampanya

TTNET, Tivibu Ev’i ayda sadece 29,90 TL’ye sunarak 4 ekranda kesintisiz TV keyfi yaşatırken . 12 ay kullanmak isteyenlere 2 ay hediye kullanım sunuyor.

Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET, Tivibu Ev satışlarında yeni bir dönemi başlatıyor. Türkiye’de televizyon yayıncılık anlayışını değiştiren Tivibu Ev’e yeni abone olmak isteyenlere iki aylık televizyon hizmeti hediye ediliyor. Kampanya kapsamında 29,90 TL’ye Tivibu Ev Standart Plus paketinin yanında, 4 ekrandan kesintisiz TV keyfi sunuluyor.

Bu benzersiz televizyon deneyimini hemen yaşamak isteyenler için başlatılan kampanya kapsamında müşteriler 2 ay hediye kullanıma sahip oluyorlar. Yani şimdi Tivibu Ev abonesi olanlar 12 ay ödeme yapmak yerine sadece 10 aylık hizmet bedeli ödüyorlar.

Tivibu Ev üyesi olanlar, evde, yolda, trafikte her noktadan sevdiği programları seyrederek dört ekranda kesintisiz TV keyfi yaşıyor.

Tivibu Ev, IPTV teknolojisi sayesinde geleneksel televizyon yayınlarının sunamadığı pek çok hizmeti birarada sunuyor. Tekrar-İzle özelliğiyle izleyici kaçırdığı pek çok programı yeniden izleyebiliyor. Bir programı yarıda bırakmak zorunda kalanlar, Durdur-İzle özelliği sayesinde yayını durdurarak, daha sonra kaldıkları yerden seyretmeye devam edebiliyor. Ayrıca Tivibu Ev aboneleri ayda 500 film, 1200 bölüm dizi, 2000 belgesel, müzik ve çocuklara yönelik içeriklerden herhangi birini seçerek izleyebiliyorlar. Tivibu Ev paketine abone olmak isteyenler bir defaya mahsus kurulum ücretini 12 ay taksitle ayda 3.5 TL şeklinde ödeyebiliyor.  

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları