29 Eylül 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
TİSK ve Peryönden İstihdam Semineri
25 Haziran 2008 Çarşamba 14:04

TİSK ve Peryön'den İstihdam Semineri

TİSK ve (PERYÖN), İstihdam Paketi ve Sosyal Güvenlikteki Yeni Düzenlemeler İşletmelere Ne Getiriyor? seminerini düzenliyor.

Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu (TİSK) ve Türkiye Personel Yönetimi Derneği (PERYÖN) tarafından düzenlenen, İstihdam Paketi ve Sosyal Güvenlikteki Yeni Düzenlemeler İşletmelere Ne Getiriyor? semineri, 16 Temmuz"da gerçekleştirilecek.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, TİSK Yönetim Kurulu Başkanı Tuğrul Kudatgobilik ve PERYÖN Yönetim Kurulu Başkanı Yiğit Oğuz Duman"ın açılış konuşmalarını yapacakları seminer, İstihdam Paketi ve Sosyal Güvenlikteki Yeni Düzenlemeler olmak üzere iki oturum halinde gerçekleştirilecek. İstihdam Paketi"nin ele alınacağı ilk oturuma TİSK Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hakkı Matraş, Sosyal Güvenlikteki Yeni Düzenlemelerin değerlendirileceği ikinci oturuma ise TİSK Yönetim Kurulu Başkan Vekili Sadık Oğuz başkanlık edecek.

İstanbul Mövenpick Otel"de gerçekleştirilecek seminer, işletme yöneticilerinin ve İnsan Kaynakları yetkililerinin katılımıyla, çalışma hayatını düzenleyen mevzuattaki önemli değişiklikler hakkında işletmeleri bilgilendirmeyi amaçlıyor.

(ANKA)Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları