17 Mayıs 2021 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
TIPAdan Epsona Üç Ödül
27 Nisan 2011 Çarşamba 15:19

TIPA'dan Epson'a Üç Ödül

Epson, kullanım kolaylığı ve yüksek kalitede görüntüleme sağlayan ürünleri ile bir kez daha TIPA ödüllerinin sahibi oldu.

Geniş formatlı yazıcı kategorisinde az yer kaplaması ile öne çıkan Stylus Photo R3000 En İyi Uzman Fotoğraf Yazıcısı, mükemmel renk tutarlılı ile Stylus Pro 4900 En İyi Geniş Formatlı Yazıcı ve enerji tasarrufu sağlayan tarayıcı Perfection V330 En İyi Fotoğraf Tarayıcısı seçilerek Epson"a 3 yeni ödül daha kazandırdı. Baskı ve dijital görüntüleme teknolojilerinin öncü firmalarından Epson, Teknik Görüntü Baskı Derneği (TIPA) 2011"de, fotoğrafçılık ve görüntüleme teknolojileri alanında kazandığı üç yeni ödül ile bu alandaki başarısını tescilledi.

Dünyanın en itibarlı fotoğraf ve görüntüleme ödüllerini veren TIPA"nın 14 ülkeden bu alanda profesyonel yayıncılık yapan 29 dergiden oluşan üyesi var. TIPA, 1991 yılından bu yana, yılda bir kez bir araya gelerek son 12 ay içinde piyasaya çıkan ürünleri inceleyip not veriyor. Üyeler bu ürünleri, sundukları farklılık yenilik, tasarım, çığır açan teknolojik özellikler, kullanım kolaylığı ve fiyat/performans dengesi gibi özelliklere göre değerlendirip derecelendiriyor.

Epson Türkiye Genel Müdürü Sevil Kanat, sektörün bu prestijli ödüllerine adeta her yıl abone olmaktan büyük bir mutluluk duyduklarını açıkladı ve sözlerine şunları ekledi;
"Epson olarak, her gün yeni çözümler üretmek için çalışıyor ve ürün yelpazemizi, kullanıcılarımızın ihtiyaçları doğrultusunda geliştirmeye özen gösteriyoruz. Bu yıl da, 3 yeni TIPA ödülü almış olmamız, verdiğimiz emeklerin karşılığını bulduğunu gösteriyor ve bizleri çok gururlandırıyor."

A3 baskı almaya yarayan ve geniş formatlı yazıcı kategorisinde yer alan Epson Stylus Photo R3000 fotoğraf yazıcısı, orta ölçekli baskı ofislerine özel bir ürün olarak kullanıcının karşısına çıkıyor. Kapladığı alan ve kompakt yapısı ile küçük ofislerde dahi, ufak bir masaya sığabiliyor. Önden beslemeli, özel güzel sanat kağıdına baskı alan yazıcı bu sayede, hem kağıt beslemesini daha kolay hale getiriyor, hem de kağıdın zedelenmesini engelliyor.

Kompakt özelliği ile dikkat çeken Epson Stylus Pro 4900, fotoğrafçılık sektörüne, 17 inç üretim yazıcısı ile yeni standartlar getiriyor ve renklerin mükemmel kalitesini kullanıcıya sunuyor. Üstün renk tutarlılığı sunan yazıcı, doğru renk eşleştirmesi yaparak, % 98 oranda tüm pantone renklerini yeniden üretebiliyor.

A4 foto tarayıcısı Epson Perfection V330 Photo, daha yüksek kalitede görüntüleri daha az enerji harcayarak sunuyor. V330 kullanıcılarına sahip olduğu 4,800dpi optik çözünürlük ve CCD algılayıcılar sayesinde, fotoğraflarını tararken her rengin, gölgenin ve detayın aslına sadık bir şekilde görüntüleneceği konusunda garanti veriyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları