18 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
TIME Public Relations 1 Yaşında
09 Eylül 2008 Salı 14:03

TIME Public Relations 1 Yaşında

Farklı sektörlerden müşterilerine halkla ilişkiler ve stratejik iletişim danışmanlığı konusunda hizmet veren TimePR, birinci yılını doldurdu.

Farklı sektörlerden kendilerine güvenmiş olan müşterilerine halkla ilişkiler ve stratejik iletişim danışmanlığı konusunda hizmet veren TimePR, birinci yılını doldurdu. TimePR, geçen bir yıl içerisinde gerçekleştirdiği çalışmaların yansıdığı haberlerle Türkiye nüfusunun 10 katı kadar insana ulaştı. Birlikte çalıştığı kurumların Avrupa organizasyonlarına örnek gösterilen projeleri, genç ve dinamik ekibiyle hayata geçirdi. Zaman zaman toplumu psikolojik anlamda bilgilendirdi, zaman zaman verilen mesajlar gündemi belirleyerek daha sonraki haberlerin başlıklarını şekillendi.

Yapılacak daha çok çalışma, gidilecek çok yol olduğunu düşünen TimePR, şimdiye kadar kazandığı başarıları sıra dışı çalışma yöntemlerine bağlıyor. Firma, her bir müşterisi için bütün dünya literatürünü tarıyor, benzer uygulamaları araştırıyor, doğru mesajları ve çözümleri oluşturuyor. İletişim Danışmanı Sevda Solak tarafından kurulan TimePR, zamanında ama zamanın çok ötesinde hizmet vermeyi kendisine ilke olarak benimsemiş. Firmanın bundan sonra gideceği rota için açıklama yapan Solak, şunları belirtti; "Birinci yılımızda daha gidilecek çok yol, yapılacak çok şey olduğunu gördük. Bizi ve dünyadaki değişen halkla ilişkiler anlayışını özümseyerek destek veren firmalara teşekkür etmek istiyorum. TimePR olarak hep önümüze bakıyoruz. Ekibimiz ile şimdiki zamanda değil gelecekte yaşıyoruz ve bizimle birlikte çalışan firmaları da oraya götürmeyi hedefliyoruz" dedi.

TIME Public Relations"un müşterileri arasında hobi bahçeciliğinin lider ismi Botanika, kurumlara ve bireylere psikoloji disiplini çerçevesinde hizmet veren DBE Davranış Bilimleri Enstitüsü, IBM"in önemli yazılım markalarından biri olan Lotus, dünyanın en büyük mobilya kenti Masko, ev tekstili alanında faaliyet gösteren ve kaz tüyü yastık yorgan üretiminde pazar lideri olan Maya Tekstil, pizza restoranlar zinciri Pizza Pizza ile gerçekleştirdiği interaktif projelerle ulusal ve uluslararası ödüller alan Gri Creative Agency yer almaktadır. Türkiye"de ilk defa gerçekleştirilen IBM Lotusphere Konferansı"ndaki çalışma şekli, yurtdışındaki benzer uygulamalara model olarak sunulan TimePR, geçen süre içinde Fransız Pierre Fabre Oral Care Laboratories ürünlerinin Türkiye lansmanı gibi önemli projeler gerçekleştirdi. TIME Public Relations ekibi, şimdi de 15 Ekim"de yapılacak IBM Yazılım Zirvesi 2008"e odaklandı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları