29 Eylül 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
TİKAV’lılar Cumhurbaşkanı’nı Ziyaret Etti
16 Temmuz 2012 Pazartesi 13:30

TİKAV’lılar Cumhurbaşkanı’nı Ziyaret Etti

Türkiye İnsan Kaynakları Eğitim ve Sağlık Vakfı (TİKAV) Fırat Üniversitesi birinci sınıf bursiyerleri Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ü ziyaret etti.

TİKAV tarafından Ankara’da yürütülen Yaz Programı kapsamında gerçekleşen ziyarette, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül üniversite eğitimi ve bireysel gelişimin önemi gibi konularda öğrencilerin sorularını yanıtladı.

Türkiye İnsan Kaynakları Eğitim ve Sağlık Vakfı (TİKAV) Fırat Üniversitesi birinci sınıf bursiyerleri, 13 Temmuz Cuma günü Çankaya Köşkünde Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ü ziyaret etti. TİKAV tarafından Ankara’da yürütülen Yaz Programı kapsamında yapılan ziyarette, öğrencilere TİKAV Yönetim Kurulu Üyesi Pelin Akın eşlik etti.

Öğrencilerin sorunları yanıtlandı.
Bireysel Gelişim Programı kapsamında Elazığ Fırat Üniversitesinden eğitim hayatına devam eden 23 TİKAV bursiyerinin katıldığı kabulde, Cumhurbaşkanı Gül ekonomi, Türkiye’de vakıfların önemi, üniversite eğitimi, bireysel gelişim, iş dünyası ve özelleştirme gibi konulardaki soruları yanıtladı. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, öğrencilerin yaşadıkları bölgelere ilişkin problemleri dinleyerek, bu konuları yakından takip edeceğini vurguladı. Öğrenciler, bu ziyaretin kendileri için büyük kazanç olduğunu söyledi.

TİKAV’ın 2012 Yaz Programı’na birinci sınıf bursiyerleri katıldı.
TİKAV, akademik yıl boyunca düzenlenen etkinliklerin yanı sıra öğrencilerinin eğitimine yaz aylarında da destek olmaya devam ediyor. Fırat Üniversitesi birinci sınıfta öğrenim gören 23 TİKAV bursiyeri, bu amaçla 01-16 Temmuz 2012 tarihleri arasında Ankara’da gerçekleştirilen Yaz Programı kapsamında bir araya geldi.

Kültür ve mesleki geziler ve kişisel gelişim eğitimleri düzenlendi.
Program çerçevesinde öğrencilere yönelik kişisel gelişim eğitimleri, mesleki geziler, alanında uzman kişilerin deneyim ve bilgi birikimlerinden yararlanabilecekleri söyleşiler, sosyal-sanatsal aktiviteler ve kültür gezileri düzenlendi.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları