08 Mayıs 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
TİKAV Bursiyerleri Elazığ Gezisi’ne Katıldı
15 Mart 2012 Perşembe 13:49

TİKAV Bursiyerleri Elazığ Gezisi’ne Katıldı

Türkiye İnsan Kaynakları Eğitim ve Sağlık Vakfı (TİKAV) Fırat Üniversitesi birinci sınıf bursiyerleri iki farklı etkinlikte bir araya geldi.

Türkiye İnsan Kaynakları Eğitim ve Sağlık Vakfı (TİKAV) Bireysel Eğitim Programı kapsamında düzenlenen eğitim seminerleri, konferanslar, mesleki ve kültürel geziler ile bursiyerlerinin kişisel gelişimine destek olmaya devam ediyor. Fırat Üniversitesinde öğrenim gören birinci sınıf öğrencisi toplam 24 TİKAV bursiyeri, 10-11 Mart tarihlerinde düzenlenen iki farklı etkinlikle bir araya geldi.

Türkiye İnsan Kaynakları Eğitim ve Sağlık Vakfı (TİKAV), Fırat Üniversitesi birinci sınıf bursiyerlerinin katılımında 10 Mart Cumartesi günü Fırat Üniversitesi Prof.Dr. Mustafa Temizer Konferans Salonu’nda Öğrenmeyi Öğrenme konulu eğitim düzenledi. Eğitimde; öğrenmeyi öğrenen birey olma, bellek geliştirme ve çoklu zekâ yaklaşımı konularında bilgi sahibi olma, hayat boyu öğrenen birey olma konuları ele alındı.

Fırat Üniversitesinde eğitimlerine devam eden Türkiye İnsan Kaynakları Eğitim ve Sağlık Vakfı (TİKAV) birinci sınıf bursiyerleri, 11 Mart Pazar günü ise toplu halde Elazığ Kültür Gezisi’ne katıldı. Bursiyerler, Elazığ’da bulunan Keban Barajı, Çırçır Şelalesi, Ulu Cami, Meryem Ana Kilisesi, Harput Kalesi, Arap Baba Türbesi’ni ziyaret ederek, yaşadıkları kentin doğal ve tarihi zenginliklerini yakından görme fırsatı buldu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları