04 Ağustos 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
TİKAV 2012 Yaz Programı Başlıyor
25 Haziran 2012 Pazartesi 12:00

TİKAV 2012 Yaz Programı Başlıyor

Bireysel Gelişim Programı kapsamında Fırat Üniversitesi birinci sınıfta öğrenim gören 24 TİKAV bursiyerleri, 1-16 Temmuz 2012 tarihleri arasında düzenlenecek yaz programında bir araya gelecek.

Yaz Programı kapsamında bursiyerlere yönelik kişisel gelişim eğitimleri, alanında uzman kişiler ile söyleşiler, mesleki ve kültürel geziler düzenlenecek. 

Eğitim ve Sağlık Vakfı (TİKAV), akademik yıl boyunca düzenlenen etkinliklerin yanı sıra öğrencilerinin eğitimine yaz aylarında da destek olmaya devam ediyor. Fırat Üniversitesi birinci sınıfta öğrenim gören 24 TİKAV bursiyeri, 01-16 Temmuz 2012 tarihleri arasında Ankara Dikmen Polis Moral Eğitim Merkezinde gerçekleştirilecek Yaz Programında bir araya gelecek.

Kültür ve mesleki geziler ve kişisel gelişim eğitimleri
Yaz programı çerçevesinde öğrencilere yönelik kişisel gelişim eğitimleri, mesleki geziler, alanında uzman kişilerin deneyim ve bilgi birikimlerinden yararlanabilecekleri söyleşiler, sosyal-sanatsal aktiviteler ve kültür gezileri gerçekleştirilecek. Öğrenciler ayrıca, Bireysel Okuma Programı kapsamında kitap sunumları yapacaklar.

Hijyen, münazara ve dans eğitimi
Türkiye İnsan Kaynakları Eğitim ve Sağlık Vakfı (TİKAV) ev sahipliğinde düzenlenecek yaz programında bursiyerlerin kişisel gelişimine yönelik güzel konuşma, hijyen ve öz bakım, diş sağlığı, madde bağımlılığı, diksiyon, uygulamalı münazara teknikleri, tiyatro, dans (Salsa ve Tango) ve İngilizce eğitimi verilecek.

Alanında uzman isimler TİKAV bursiyerleri ile  deneyimlerini paylaşacak
Ankara Dikmen Polis Moral Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirilecek yaz programı kapsamında yapılacak söyleşilerde, “Akfen Holding A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Akın, TİKAV Mütevelli Heyet Üyesi Tuncay Yılmaz, TİKAV Yönetim Kurulu Üyesi Pelin Akın, Emekli Emniyet Müdürü Özkan Elgin, TBMM Genel Sekreteri İrfan Neziroğlu, Beypazarı Kaymakamı Mustafa Kaya, TAV Esenboğa Havalimanı Genel Müdürü Nuray Demirer, TAV Esenboğa Havalimanı İnsan Kaynakları Müdürü Esra Ayken ve Dans Eğitmenleri Ali Işıklı ve Eşi Çağan Gün Işıklı’nın yanı sıra Ankara Vakıflar Bölge Müdürlüğü temsilcileri, Türkiye Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı (TEMA) temsilcileri ve TİKAV mezunları” deneyimlerini bursiyerler ile paylaşacak.

TAV Havalimanı ve Akfen Holdig gezisi
TİKAV burisyerleri Yaz Programı kapsamında katılacakları mesleki geziler ile kendilerini geliştirmeye devam edecek. Bursiyerler mesleki geziler kapsamında Türkiye Büyük Millet Meclisini, TAV Havalimanı, Akfen Holding A.Ş.’yi,  Aselsan ve TAI/ TUSAŞ-Türk Havacılık ve Uzay Sanayii A.Ş’yi ziyaret edecek.

Anıtkabir ve Cumhurbaşkanlığı Müzesi ve Köşkü ziyaret edilecek
Burisyerler Yaz Programı kapsamında gerçekleştirilecek kültür geziler ile Anıtkabir, Cumhurbaşkanlığı Müzesi ve Köşkü, Atatürk Orman Çiftliği, Atatürk’ün Ankara Ankara’daki evi, Anadolu Medeniyetleri Müzesi, Ankara Kalesi, Ankara Vakıf Eserleri Müzesi ve Beypazarı’nı gezme imkânı bulacak. Öğrenciler ayrıca, yaz programı kapsamında toplu halde sinema gösterimine katılacak.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları