16 Nisan 2021 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
TİKAV, Bursiyerlerini Ankarada Ağırlıyor
12 Ocak 2012 Perşembe 18:47

TİKAV, Bursiyerlerini Ankara'da Ağırlıyor

TİKAV, Bireysel Gelişim Programı kapsamında 2011-2012 akademik yılında bursiyer olmaya hak kazanan Fırat Üniversitesi 1. sınıf öğrencileri, Ankara’da bir araya geliyor.

Sürekli öğrenmeye ve gelişime açık, yeteneklerinin farkında olan ve onları kullanabilen bireyler yetiştirmeyi kendine görev edinen Türkiye İnsan Kaynakları Eğitim ve Sağlık Vakfı (TİKAV), Bireysel Gelişim Programı kapsamında 2011-2012 Akademik yılında da bursiyerlerinin kişisel gelişimine destek olmayı sürdürüyor.

Türkiye İnsan Kaynakları Eğitim ve Sağlık Vakfı (TİKAV), Bireysel Gelişim Programı kapsamında 2011-2012 akademik yılında bursiyer olmaya hak kazanan Fırat Üniversitesi birinci sınıf öğrencilerini Ankara’da gerçekleştirilecek Oryantasyon Programı ile ağırlayacak. Program 14-20 Ocak 2012 tarihleri arasında Ankara Dikmen Polis Moral Eğitim Merkezinde gerçekleştirilecek.

Bilgisayar ve İngilizce Eğitimleri

Fırat Üniversitesinde öğrenim gören 25 bursiyerin katılacağı Oryantasyon Programı çerçevesinde, bursiyerlerle Bireysel Gelişim Programı ve bu program içeriğinde uygulanan bilgisayar okuryazarlığı, İngilizce programı, kişisel gelişim seminerleri, toplumsal hizmet faaliyetleri, uluslararası projeler, staj imkanları, yaz programları ve bireysel okuma programları hakkında bilgi paylaşımı yapılacak. Ayrıca, öğrencilere Uluslararası Gençlik Ödülü Programı hakkında bilgi verilecek.

Başarılı isimler deneyimlerini paylaşacak

Merkez Valisi Sayın Cemil Serhadlı, TAV Esenboğa Kalite Yönetim Sistemi Müdürü Sayın Esra Ayken, TİKAV Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Sultan Yılmaz ile TİKAV Mütevelli Heyeti ve Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Selim Akın gibi kamu ve iş dünyasında adından başarıyla söz ettiren isimler Oryantasyon Programı kapsamında düzenlenecek söyleşilerle deneyimlerini bursiyerler ile paylaşacak.

Anıtkabir ziyaret edilecek; toplu halde sinemaya gidilecek

Oryantasyon Programı kapsamında kültür gezileri,   Anıtkabir ziyareti,  sinema ve tiyatro etkinlikleri düzenlenecektir. 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları