23 Haziran 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
TİKAV, Bursiyerlerini Ankarada Ağırladı
27 Ocak 2012 Cuma 11:13

TİKAV, Bursiyerlerini Ankara'da Ağırladı

TİKAV, Bireysel Gelişim Programı kapsamında 2011-2012 akademik yılında bursiyer olmaya hak kazanan Fırat Üniversitesi birinci sınıf öğrencilerini Ankara’da ağırladı.

Türkiye İnsan Kaynakları Eğitim ve Sağlık Vakfı (TİKAV), Bireysel Gelişim Programı kapsamında 2011-2012 akademik yılında bursiyer olmaya hak kazanan Fırat Üniversitesi birinci sınıf öğrencileri Ankara’da gerçekleştirilen Oryantasyon Programında bir araya geldi.

Ankara Dikmen Polis Moral Eğitim Merkezinde 14-20 Ocak 2012 tarihleri arasında gerçekleştirilen programda, bursiyerlere Bireysel Gelişim Programı ve bu program içeriğinde uygulanan bilgisayar okuryazarlığı, İngilizce programı, kişisel gelişim seminerleri, toplumsal hizmet faaliyetleri, uluslararası projeler, staj imkânları, yaz programları ve bireysel okuma programları hakkında bilgi paylaşımı yapıldı. Ayrıca öğrencilere Uluslararası Gençlik Ödülü Programı hakkında bilgi verildi.

Başarılı isimler deneyimlerini paylaştı

Türkiye İnsan Kaynakları Eğitim ve Sağlık Vakfı (TİKAV ev sahipliğinde gerçekleştirilen Oryantasyon Programı kapsamında düzenlenen söyleşilerde Merkez Valisi Sayın Cemil Serhadlı, TAV Esenboğa Kalite Yönetim Sistemi Müdürü Sayın Esra Ayken, TİKAV Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Sultan Yılmaz ile TİKAV Mütevelli Heyeti ve Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Selim Akın gibi kamu ve iş dünyasında adından başarıyla söz ettiren isimler deneyimlerini bursiyerler ile paylaştı.

Anıtkabir ziyaret edildi; toplu halde sinemaya gidildi

Ayrıca Oryantasyon Programı kapsamında düzenlenen kültür gezileri ile Anıtkabir ziyaret edilirken, toplu halde sinema ve tiyatro etkinlikleri düzenlendi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları