25 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
The Cup’a 50 Şanslı Genç Ücretsiz Katılacak
02 Ocak 2012 Pazartesi 20:20

The Cup’a 50 Şanslı Genç Ücretsiz Katılacak

Facebook’ta yaratıcı statü mesajları, 50 gence 26-27 Ocak’ta İstanbul’da yapılacak kıtalararası Reklamcılık Kupası The Cup’ın kapılarını açacak!

Kıtalararası Reklamcılık Kupası (Intercontinental Advertising Cup), dünyanın yaratıcı dehalarını 26-27 Ocak 2012’de İstanbul’da buluşturacak.  Cumhurbaşkanlığının desteklediği The CUP olarak bilinen yarışma 2011 yılında dört kıtada uluslararası yarışmalarda ödül kazanan işler arasından iyilerin iyisini seçecek. Yarışma ile beraber yapılacak olan Yaratıcılık Zirvesi ise İstanbul’da Dünya’nın farklı sektörlerden en yaratıcı profesyonellerini ağırlayacak. Yarışmanın ev sahibi geçen sene olduğu gibi bu sene ve önümüzdeki üç sene Avrupa’da reklam yatırımlarında diğer ülkelerin açık ara önünde olan Türkiye. Kıtaları birleştiren Intercontinental Advertising Cup (IICAC), Türkiye Cumhuriyeti ve Slovenya Cumhurbaşkanlıkları himayesinde, Marketing Türkiye ve MMI organizasyonuyla gerçekleştiriliyor. Her yıl 30 binin üzerinde başvuru kıtasal ölçekte değerlendirildikten sonra, kıtalararası kısa listeye kalmaya hak kazanan binlercesi The Cup’ta değerlendiriliyor. 200’e yakın proje THE CUP’a aday olurken, sadece 38 ajans bu prestijli Gümüş Kupayı evine götürebiliyor. İçlerinden sadece biri ise galiplerin galibi olup The Grand Cup sahibi oluyor. 

Ritz Carlton’da 26-27 Ocak 2012 tarihlerinde düzenlenecek olan bu efsane etkinlik kapsamında Youth Republic ve Digital Youth sponsorluğunda gerçekleşecek The Young Cup’a 50 şanslı genç ücretsiz katılacak! Bu şanslı kişilerden biri olmak için gençlerin yapması gereken  tek  şey  statusvertising'e katılmak! Gençler her günkü gibi Facebook’ta statü mesajlarını güncelleyecek ve yaratıcılıklarını kullanarak mesajlarında The Young Cup’tan bahsedecekler! Seçilecek en yaratıcı 50 genç,  26-27 Ocak 2012’de  Istanbul Intercontinental Advertising Cup'a ücretsiz giriş hakkı elde edecek

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları