19 Nisan 2021 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
TEV Hedef Büyütüyor
03 Aralık 2010 Cuma 14:16

TEV Hedef Büyütüyor

Kurulduğu yıldan günümüze kadar başarılı ancak maddi olanaklardan yoksun gençlerin eğitim ve öğrenimleri için çalışan Türk Eğitim Vakfı (TEV), yenilenen web sitesi ile daha fazla kişiye ulaşmayı hedefliyor.

Bugüne kadar 180.000"i aşan öğrenciye yurt içi burs ve 1.275 öğrenciye yurt dışı burs imkanı sağlayan TEV"in bağışçıları adına yaptırdığı 23 adet eğitim kurumu bulunmaktadır.
Modern,canlı ve kolay erişilebilen menüleriyle yenilenen web sitesinde online olarak bağış yapmak artık çok daha kolay. İnternet sitesinden, TEV bursları , eğitim projeleri, etkinlikler, kiralık-satılık emlaklar ve TEV ile ilgili geniş bilginin yanı sıra, burslar ve bursiyerler ile ilgili yönetmelik ve bilgi metinlerine ulaşılıyor.
Türkiye"nin önde gelen sivil toplum kuruluşu TEV"e, "online bağış", "mutlu gün bağışı" ve "çelenk bağışı" alt menüleriyle internet sitesi üzerinden bağış yapılabliyor.
Başarılı fakat maddi olanaklardan yoksun, ülkemize ve insanlığa katkılar sağlayacak öncü gençleri ve onların yetişecekleri eğitim sistemini destekleme misyonuyla çalışan TEV, özel projelerle de daha pek çok gence ulaşmayı hedefliyor. Bu özel projelerden bir tanesi olan "Mutlu Gün Çiçekleri" ile herkesin gençlerin eğitimine katkı sağlamasına fırsat veren proje kapsamında; nikah, düğün töreni, sergi ve mağaza açılışı gibi özel günlerde TEV"in "Mutlu Gün Çiçeklerini" gönderilebiliyor. Mutlu Gün Çiçekleri bağışı dışında çelenk ve online bağış menüleri ile www.tev.org.tr adresi üzerinden her konuda bağış yapılabiliyor.
"TEV"e yapılan her bağış eğitime önemli bir katkıdır" sloganıyla gençlere eğitim olanağı sağlayan TEV"in yeni web sitesinde çevrim içi olarak Burs, Çelenk, Tevitöl, Etkinlik, Eğitim Fonu, TEV-ODTÜ Fonu ve Şartsız Bağışlar menüleri mevcut. Her bağış için özel alt menülerin oluşturulduğu sitede kredi kartı ile bağış yapmak da mümkün. TEV"in yeni sitesinde "Bağış Nasıl Yapılır" başlığı altında bağış hakkında merak edilen bütün konular geniş bir şekilde anlatılıyor. İnternet sitesinde yer alan " bursiyer özel" ve "merak ettikleriniz" başlıklı menülerden form doldurarak TEV ile ilgili bütün sorularını iletilebiliyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları