29 Temmuz 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tesan İletişim’e Netahsilat Çözümü
12 Ocak 2012 Perşembe 23:09

Tesan İletişim’e Netahsilat Çözümü

Tesan İletişim tahsilat süreçlerinde Neticaret şirketinin geliştirdiği Netahsilat yazılımını kullanıyor.

Neticaret şirketinin farklı ölçeklerde hazırlamış olduğu Netahsilat yazılımları özellikle geniş bayi ağı olan tedarikçiler tarafından ilgi görüyor.

Son olarak iletişim uzmanı Tesan da tahsilat süreçlerini Netahsilat yazılımı ile web ortamına taşıdı.1983 yıllında kurulan, 170 kişilik kadrosuyla telekom ve haberleşme sektöründe faaliyet yürüten Tesan, ana bayi, alt bayi ve müşterilerine sağladığı ürün ve çözümlerle ilgili tahsilat süreçlerini Netahsilat yazılımı ile web ortamına taşımayı seçti.

Tesan’ın Türkiye’nin 81 ilindeki 2.000’i aşkın iş ortağı, 10.000’i aşkın satış noktası, Tesan ’dan tedarik ettikleri 3.500 çeşit ürünle ilgili ödemelerini artık Tesan’ın yeni e-tahsilat sistemi tdmtahsilat.com üzerinden kredi kartı ile gerçekleştirebiliyor.

Yeni e-tahsilat sistemi, tüketici ve bayilere çok önemli taksit avantajları ve ödeme seçenekleri sunmanın yanı sıra Tesan’ın tahsilat süreçlerini de büyük ölçüde kolaylaştırıyor.

Tesan e-ticaret sistem yöneticisi İbrahim Gündoğdu yaptığı açıklamada yeni online tahsilat sistemini, Türkiye’de 200’den fazla işletmeye e-tahsilat çözümü sağlayan Neticaret firmasıyla hayata geçirdiklerini açıkladı. İbrahim Gündoğdu açıklamasının devamında, bir sonraki aşamada aynı altyapı üzerinden bayilerine entegre e-ticaret hizmeti de vereceklerini belirtti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları