26 Temmuz 2021 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Termikelden Ankastre Ürün Serisi
12 Mart 2007 Pazartesi 12:00

Termikel'den Ankastre Ürün Serisi

2007 yılında modern bir mutfakta ihtiyaç duyulan tüm ankastre ürünleri 100'ü aşkın seçenekle sunan Termikel, modern mutfakların yeni yüzü olmayı hedefliyor.

Yarım asırdan bu yana mutfak gereçlerindeki başarılı üretimi, Termikel Ankastre Ürünler 2007 Programı ile bir adım daha ileriye giderek, modern mutfakların yeni yüzü olmayı hedefliyor.

Fırınlardan ocaklara, buzdolaplarından bulaşık makinelerine, kahve makinesinden mikrodalga fırına kadar modern bir mutfakta ihtiyaç duyulan tüm ankastre ürünler 100"ü aşkın seçenekle sunuluyor.

Şık mutfakların yurtdışındaki temsilcisi Termikel

Türkiye"nin ilk camlı elektrik fırın üretimi gibi pek çok ilke imza atan Termikel, yarım asrı aşan birikimini yüksek kalite, güvenilir teknoloji ilkesine dayanarak ürettiği milyonlarca ürünü ile tüketicilerinin haklı beğenisini kazanıyor. Sektörünün öncü firmalarından olan Termikel bugün, normal ve ankastre model elektrik, LPG ve doğalgaz ile çalışan her türlü fırını Termikel güvencesiyle üretiyor. Türkiye"de ve Almanya"daki üretim tesisleri ile kaliteyi İngiltere"den Kuzey Afrika"ya, Almanya"dan Hindistan"a kadar 30"u aşkın ülkeye ihraç ediyor.

MUTFAK 2007 Fuarında Termikel Ankastre Farkı

4-8 Nisan tarihleri arasında TÜYAP Fuar Merkezi"nde düzenlenecek MUTFAK 2007 Fuarında Termikel yeni ankastre ürünleri, ileri teknoloji sürpriz ürünleri ve canlı şovları ile hem sektörün hem de son kullanıcıların dikkatlerini üzerine çekmeyi hedefliyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları