27 Ekim 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Termikel Villa Decora Katıldı
17 Ocak 2008 Perşembe 15:41

Termikel Villa Decor'a Katıldı

Termikel Ankastre, 10 - 13 Ocak 2007 tarihlerinde düzenlenen Villa Decor fuarında tüketicilerle buluştu.

Değişen dünya ve şıklığından ödün vermeden pratikleşen yaşam biçimleri Türkiye"de de etkisini gösteriyor. Merkezden şehir dışına kayan yaşam alanlarının en belirgin konut tipi villalar ise kendisine has dekorasyonu ve mimarisiyle farklı bir arz-talebi de beraberinde getiriyor.

Banyodan, salona, mutfaktan bahçe düzenlemesine kadar pek çok tasarım alanını barındıran müstakil konut formatında, mutfak donanımları ve cihazları da farklı çizgilere sahip "ankastre" mutfak konseptlerini zorunlu kılıyor.

10 - 13 Ocak 2008 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi"nde düzenlenen Villa Decor fuarında Termikel Ankastre de yerini alarak tüketicilerle buluştu. Fuarda 60"a yakın ürününü sergileyen Termikel, Türkiye genelinde açmaya devam ettiği konsept mağazalarının bir örneği olarak hazırladığı standıyla ilgi odağı oldu.

Villa ve dekorasyon gibi spesifik fuarların marka ile potansiyel tüketiciyi bir araya getirmede oldukça başarılı olduğunu ifade eden firma yetkilileri, ileri teknoloji dijital ürünlerine olan ilgiden özellikle memnun olduklarını belirtti. 57 yıllık bir marka olarak tüm üretim süreçlerinin başarılı Türk mühendisler tarafından gerçekleştirildiğinin altını çizen Termikel, 2008 yılında faaliyete geçecek yeni üretim tesisleri ile hem iç pazardaki hem de dış pazardaki başarısını daha da artıracağını ifade ediyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları