20 Ekim 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Termikel İzmir Show Room Açıldı
27 Kasım 2007 Salı 12:15

Termikel İzmir Show Room Açıldı

Termikel, İzmir Yetkili Bayisi Asis Ticaret ile birlikte 24 Kasım Cumartesi günü gerçekleştirdiği açılış ile Termikel ürünlerini İzmir halkının beğenisine sundu.

Değişen dünya, şıklığından ödün vermeden pratikleşen yaşam biçimleri uzun zamandır günlük yaşam alanlarımıza şekil veriyor. Bu değişimin en global örneği ise mutfak kültüründe ve buna bağlı olarak mutfak donanımları ve cihazlarında yaşanıyor. Avrupa"da uzun zamandır yaşanan bu dönüşüm, Türkiye"de de etkisini göstermeye başladı. Avrupa"daki bu süreçte kalitesi ve ürün çeşitleriyle başarıyla yer alan Termikel, Türkiye"ye de bu kaliteyi taşıyor.

Fırınlardan ocaklara, buzdolaplarından bulaşık makinelerine, buharlı fırınlardan mikrodalga fırına kadar modern bir mutfakta ihtiyaç duyulan tüm ankastre ürünler 100"ü aşkın seçenekle tüm yeni ankastre dünyanız sloganı ile Türkiye genelinde hızla kurmaya başladığı Termikel Ankastre mağazalarında tüketicilere sunuluyor.

Termikel, İzmir Yetkili Bayisi Asis Ticaret ile birlikte 24 Kasım Cumartesi günü gerçekleştirdiği açılış ile Termikel ürünlerini İzmir halkının beğenisine sundu. Termikel, İzmirliler tarafından yoğun ilgi gösterilen Termikel Ankastre Showroom"u ve Türkiye genelindeki diğer showroomları ile tüketicilerine pek çok noktada daha hızlı ulaşmayı hedefliyor.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları