23 Haziran 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Teradata Türkiye’de Atama
22 Mayıs 2012 Salı 10:45

Teradata Türkiye’de Atama

Teradata Türkiye’nin Kıdemli Veri Ambarı Danışmanlığına Arda Baskan getirildi.

BT sektörünün farklı alanlarındaki deneyimiyle dikkat çeken Arda Baskan, sektörün tanınmış isimleri ile kadrosunu güçlendirmeye devam eden Teradata Türkiye’de Kıdemli Veri Ambarı Danışmanı olarak atandı

Teradata Türkiye, deneyimli isimlerle kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Yaklaşık 17 yıldır BT sektörünün farklı alanlarında görev yapmakta olan Arda Baskan, Kıdemli Veri Ambarı Danışmanı olarak atandı.

1973 yılında Ankara’da doğan Arda Baskan, lisans eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü’nde tamamladı. Baskan ayrıca, İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden MBA ve University of Technology Sydney Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nden de master derecelerine sahip bulunmaktadır.

Arda Baskan Teradata Türkiye ekibine katılmadan önce, Türkiye’nin önde gelen bankalarının BT departmanlarında görev almış,  SAS Institute, Oracle ve Atos firmaları adına proje yönetimi, danışmanlık ve telekom sektörü yöneticiliği gibi çeşitli sorumluluklar üstlenmiştir. Evli olan Baskan, Almanca ve İngilizce bilmektedir.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları