26 Temmuz 2021 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tempo Çağrı Merkezine İSO 10002 Sertifikası
06 Nisan 2012 Cuma 18:54

Tempo Çağrı Merkezi'ne İSO 10002 Sertifikası

Tempo Çağrı Merkezi, Müşteri Memnuniyeti Yönetimi çerçevesinde verilen ISO 10002 sertifikasını almaya hak kazandı.

ISO 10002 belgesi Tempo’ya dünyanın lider gözetim, denetim, test ve belgelendirme kuruluşu SGS tarafından müşteri şikayeti yönetim süreciyle ilgili yapılan değerlendirmeler sonucunda verildi.

Tempo Çağrı Merkezi, müşterilerinden ulaşan talep ve şikayetler ile ilgili aynı gün çalışmaya başlamayı, maksimum 3 gün içinde çözüm bulmayı hedefliyor. Sorunun çözümünün uzaması halinde müşterilerini süreç ile ilgili bilgilendiren Tempo Çağrı Merkezi, en geç 7 gün içinde sorunu çözümlüyor.

ISO 10002 sertifikasının Tempo Çağrı Merkezi’nin müşterilerine sunduğu kaliteli hizmetin tescili olduğunu belirten Genel Müdür Cemal Akar, müşterilerin görüş ve düşünceleri ile geri bildirimlerinin Tempo için büyük önem taşıdığını söyledi. Akar, “Müşteri ilişkilerimizdeki şeffaflık ilkesi ile tüm memnuniyetsizliklerin çözüme kavuşturulmasını temel ilke olarak benimsiyoruz. Bunun için bize iletilen tüm talep ve şikayetleri titizlikle değerlendiriyor, müşterilerimize mümkün olan en kısa sürede yanıt ve çözüm sunma güvencesi veriyoruz.” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları