27 Ekim 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
TEMA Vakfı’nda Görev Değişikliği
30 Ocak 2008 Çarşamba 11:38

TEMA Vakfı’nda Görev Değişikliği

TEMA Vakfı 22’nci Mütevelliler Heyeti Olağan Toplantısı ve ertesi gün gerçekleştirilen yönetim kurulu toplantısı sonucunda yönetimde değişiklikler yapıldı.

TEMA Vakfı 22’nci Mütevelliler Heyeti Olağan Toplantısı 23 Ocak 2008 tarihinde İstanbul’da yapıldı. 2007 yılı çalışma raporu ve bilançosu ile 2008 yılı proje ve bütçesinin onaylandığı toplantıda; Mütevelliler Heyeti Başkanlığı’na, önceki yönetimde Yönetim Kurulu Başkan Vekili görevini yürüten Kemal Yavuz, ertesi gün gerçekleştirilen Yönetim Kurulu Toplantısı’nda da Yönetim Kurulu Başkanlığı’na önceki dönemde Genel Müdür, Genel Koordinatör ve İcra Kurulu Üyeliği görevlerini üstlenmiş olan Ümit Y. Gürses seçildi.

TEMA Vakfı’nın Türkiye genelinde görev yapmakta olan 555 Temsilci ve Gönüllü Sorumlusu ile 333.000’i aşkın gönüllüsünü temsil etmek üzere TOPRAK-SU ve Köy Hizmetleri Genel Müdürlüklerinde toprak, su ve havza yönetimi alanında görev yapan TEMA Çanakkale İl Temsilcisi Ziraat Yüksek Mühendisi Demet Çavuşgil ve Ankara Tavukçuluk Araştırma Enstitüsü, Türkiye Kalkınma Vakfı ve Köytür’de yöneticilik yapmış olan TEMA Mersin İl Temsilcisi Ziraat Yüksek Mühendisi Şükrü Altınova, Vakfın 2008 yılı Yönetim Kurulu’nda görev aldılar.

İş dünyasının önemli temsilcilerinin ve özellikle toprak konusunda uzman bilim adamlarının birlikte görev aldığı TEMA Vakfı Yönetim Kurulu, Kurucu Onur Başkanları Hayrettin Karaca ve A. Nihat Gökyiğit’ten ilham alarak açtıkları yolda ilerlemeye devam edecektir.

Bu değişiklikler sonucunda TEMA Vakfı’nın yeni yönetim kadrosu şöyledir:

TEMA Vakfı Mütevelliler Heyeti Başkanı

M. Kemal Yavuz - Önceki Dönem TEMA Vakfı Ynt. Krl. Bşk. Yrd.’sı

TEMA Vakfı Mütevelliler Heyetinde Boşalan Üyeliklere Seçilenler

Vahide Gigin - Önceki Dönem Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Vahap Katkat - Uludağ Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekanı

TEMA Vakfı Yönetim Kurulu

Ümit Y. Gürses - Başkan, Önceki Dönem Genel Müdür, Genel Koordinatör, İcra Kurulu Üyesi

Prof. Dr. Lütfü Baş - Başkan Yardımcısı, Şişli Etfal Hast. Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Klinik Şefi, Önceki Dönem İcra Kurulu Üyesi

Zir. Yük. Müh. Şükrü Altınova - Üye, TEMA Mersin İl Temsilcisi

Mimar Şefik Birkiye - Üye

Zir. Yük. Müh. Demet Çavuşgil - Üye, TEMA Çanakkale İl Temsilcisi

Fikret Evyap - Üye, İşadamı

Meral Gezgin - Üye, İşkadını

Vahide Gigin - Üye, Önceki Dönem Yönetim Kurulu Üyesi

Prof. Dr. Nuran Zeren Gülersoy - Üye, İTÜ Mimarlık Fak.Şehir ve Bölge Planlaması Bölüm Bşk., İTÜ Çevre ve Şehircilik UYG-AR Merkezi Müdürü
Prof. Dr. Vahap Katkat - Üye, Uludağ Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekanı

Ali Y. Koç - Üye, İşadamı

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları