28 Temmuz 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tellcomdan Hızlı Internet
19 Ekim 2008 Pazar 10:53

Tellcom'dan Hızlı Internet

Tellcom, 9.99 YTL'ye sunduğu ADSL kampanyasını gördüğü yoğun ilgi üzerine yılsonuna kadar uzattı.

Genç ve yenilikçi telekom operatörü Tellcom, sektörün öncü kuruluşlarından Superonline işbirliği ile 9.99 YTL"ye sunduğu ADSL kampanyasını gördüğü yoğun ilgi üzerine yılsonuna kadar uzattı. Tellcom ayrıca, hız ve kapasite açısından rakipsiz Internet hizmeti Quiknet"i de 9.99 YTL"ye sunduğu bir başka avantajlı kampanya daha başlattı.

Tellcom"un Quiknet kampanyası kapsamında modem, kurulum ve aktivasyon için herhangi bir ücret ödenmezken, 2009 yılında da bu kampanyaya özel indirimli fiyatlardan abonelikler devam ettirilebilecek. Fiber optik erişim temeli üzerinden ışık hızında Internet sunan Quiknet"in sağladığı 100 Mbps"lik bağlantı sayesinde 1.5 saatlik bir film sadece 1.5 dakikada, şarkılarla dolu bir albüm saniyeler içinde yüklenebiliyor.

Superonline ADSL kampanyasında ise abone başına 29.00 YTL"lik bağlantı ücreti alınmayacak.
Kampanyadan yararlanarak ADSL abonesi olmak isteyenlerin www.tellcom.com.tr veya www.dokuzdoksandokuz.com web adreslerini ziyaret etmeleri, Turkcell İletişim Merkezleri, Turkcell Extralar, Tellcom ve Superonline ADSL satış noktalarına başvurmaları ya da 444 222 0 numaralı Tellcom Çağrı Merkezini aramaları yeterli olacak.

(A1Haber)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları