25 Temmuz 2021 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tellcom ve Superonline Birleşti
05 Mayıs 2009 Salı 11:03

Tellcom ve Superonline Birleşti

Turkcell Grup şirketleri Tellcom ve Superonline birleşti.

Kendi fiber optik alt yapısına sahip yenilikçi telekom operatörü Tellcom İletişim Hizmetleri A.Ş. ve gelişmiş ağ yapısıyla Türkiye"de Internet erişiminin öncüsü olan Superonline Uluslararası Elektronik Bilgilendirme, Telekomünikasyon ve Haberleşme Hizmetleri A.Ş.,, 1 Mayıs 2009 tarihinde güçlerini birleştirdi.

İletişimde süper bir dönem başlatmayı hedefleyen şirket, yoluna Tellcom İletişim Hizmetleri A.Ş. olarak Superonline markası ile devam edecek.

Birleşme ile Türkiye pazarının en güçlü telekom operatörlerinden biri haline gelen Superonline; müşterilerine en yeni iletişim teknolojilerini sunarak; hayatlarını kolaylaştırmaya, yaşamlarına hız ve değer katmaya devam etmeyi; kurumsal ve bireysel kullanıcılarının ilk tercihi olmayı hedefliyor.

Superonline Genel Müdürü Murat Erkan, telekom sektöründe önemli bir güç birliği olan birleşmeyle ilgili olarak yaptığı açıklamada, "Turkcell Grup bünyesinde faaliyet gösteren iki şirketimizin birleşmesi ile Superonline"ın sahip olduğu gelişmiş ürün ve servislerini Tellcom"un güçlü altyapısına entegre ederek yolumuza daha da güçlü bir şekilde devam ediyoruz" dedi. Erkan, Superonline"ı rakiplerinden ayıran en önemli noktanın, kendi fiber optik altyapısını kurmak üzere yaptığı yatırımlar olduğunu belirterek; bu yatırımlarla sektörün gelişmesinde ve ülkenin kalkınmasında önemli bir rol oynadıklarını, yerleşik operatörün iletişim omurgasına güvenilir bir alternatif oluşturmaya devam edeceklerini belirtti.

Superonline Müşteri Hizmetleri 444 222 0 numarasından hizmet verirken, şirketin web adresi de www.superonline.net olarak yenilendi.

(A1Haber)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları