23 Haziran 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
TELKODERden 5.Telekomünikasyon Zirvesi
12 Nisan 2011 Salı 16:07

TELKODER'den 5.Telekomünikasyon Zirvesi

Elektronik Haberleşme sektörü 15 Nisan Cuma günü Sapanca'da 5. Telekomünikasyon Zirvesi'nde buluşuyor.

Elektronik Haberleşme sektöründeki gelişmeler, sorunlar ve çözüm önerileri TELKODER tarafından 15-16 Nisan tarihleri arasında düzenlenen 5. Telekomünikasyon Zirvesi"nde en üst düzeyde ele alınacak.

Telekomünikasyon sektöründe 10 yılı geride bırakan serbestleşme süreci, sektörün önde gelen temsilcileri ile düzenleyici kamu kuruluşlarının katılımıyla 5. Telekomünikasyon Zirvesi"nde tartışılıyor. 15-16 Nisan tarihleri arasında Sapanca"da yapılacak toplantıda TELKODER Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Ata Arıak, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurulu Başkanı Tayfun Acarer, CHP Uşak Milletvekili Osman Coşkunoğlu ve Kanun gereği Ulaştırma Bakanlığı görevini geçtiğimiz günlerde devreden AKP Erzincan Milletvekili Binali Yıldırım gibi isimler kürsüye gelerek görüşlerini dile getirecek.

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu, Rekabet Kurumu, mobil, sabit ve alternatif telekomünikasyon işletmecilerinin üst düzey yöneticileri ile sektörün ileri gelen isimlerini buluşturacak olan 5. Telekomünikasyon Zirvesi"nin sektöre yön verecek görüş ve önerilerle sonuçlanması bekleniyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları