22 Haziran 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Teleperformanceye Yeni İnsan Kaynakları Müdürü
25 Şubat 2012 Cumartesi 20:12

Teleperformance'ye Yeni İnsan Kaynakları Müdürü

Teleperformance, alanında uzmanlığına güvendiği Sezin Aytaç Ninic’i İnsan Kaynakları Müdürü olarak göreve atadı.

Dışkaynaklı çağrı merkezi hizmeti servis sağlayıcıları arasında dünyadaki lider konumunu koruyan Teleperformance, uzun yıllardır İnsan Kaynakları sektöründe hizmet veren Sezin Aytaç Ninic’i İnsan Kaynakları Müdürü olarak atadı. Kariyerine PricewaterhouseCooopers’da İnsan Kaynakları Danışmanı olarak başlayan Ninic, ilaçtan reklama, teknolojiden perakendeye kadar farklı sektörlerde hizmet veren çeşitli firmalarda İnsan Kaynakları alanında çalışmıştır.

Teleperformance Türkiye bünyesinde 2012 yıl sonuna kadar kurulacak Yakın Kıyı operasyonu ile birlikte, şirket genelinde geniş çaplı istihdam yapılması planlanıyor. Sezin Aytaç Ninic’in getirildiği yeni görevde, giderek büyüyen Teleperformance Türkiye’nin genişleyen hizmet yelpazesi doğrultusunda ortaya çıkan deneyimli ve kaliteli uzman ihtiyacına karşılık gelecek işe alımlar gerçekleştireceği öngörülüyor.

Sezin Aytaç Ninic
2001 senesinde İTÜ İşletme Mühendisliğini bitiren Ninic, 2003 senesinde Boğaziçi Üniversitesi İK Uzmanlık programını tamamladı. Kariyerine PricewaterhouseCoopers İnsan Kaynakları Danışmanlığı şirketinde başlayan Ninic, 2006 senesinde Unitim Perakende Grubu bünyesinde Harvey Nichols, Sephora ve Hakkasan markalarının Türkiye’ye gelişinde, İK sistemlerinin kurulmasında ve İK departmanları yönetiminde görev aldı.

2008’de Kuveyt ve Kazakistan’da telekom ve eğlence sektörleri için İK kurulum ve süreç yapılandırma projelerinde rol alan Ninic, 2 sene İngiltere’de resmi kuruluşlarda tercümanlık yapmış ve sağlık turizmi danışmanlığı şirketi kurmuştur. Bu kapsamda, sağlık kuruluşlarına sağlık turizmi ve dijital pazarlama konularında projeler gerçekleştirerek çeşitli eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermiştir.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları