04 Ağustos 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Teleperformanceden Eğitime Destek
18 Aralık 2011 Pazar 12:27

Teleperformance'den Eğitime Destek

Dünyanın lider çağrı merkezi servis sağlayıcısı Teleperformance, bir Sosyal Sorumluluk Projesini daha başarıyla tamamladı. Bir Kütüphane Edin, Çocuklar için Yer Ayır adı verilen proje sayesinde, gönüllü bağışçılar ile kitaba ihtiyaç duyan okullar bir aray

Dünyanın lider çağrı merkezi servis sağlayıcısı Teleperformance, Türkiye’deki sosyal sorumluluk projelerine yenilerini ekliyor. Teleperformance çalışnaları, “Bir Kütüphane Edin, Çocuklar için Yer Ayır” ismini verdikleri yeni projeleri sayesinde, gönüllü bağışçılar ile okumak için kitaba ihtiyaç duyan okulların öğrencilerinin bir araya gelmesini sağladı.

Program kapsamında, İstanbul Kâğıthane İsmail Erez İlköğretim Okulu ve Uşak Malkaçoğlu ile Yayalar İlköğretim Okullarının içerisine birer kütüphane yapılması sağlandı. Kampanya süresince yapılan bağışlarla İstanbul’da 411, Uşak’ta ise 828 kitap toplandı. Ayrıca, İstanbul Kağıthane İsmail Erez İlköğretim Okulu’na da 4 adet bilgisayar bağışlandı.

Bir toplumun geleceğinin inşasına yapılabilecek en büyük yatırımın, okuma alışkanlığı kazandırılmış bireylerin yaratılmasına katkı sağlamak olduğunun bilinci içerisinde hareket eden Teleperformance, bu doğrultuda şirketin global sosyal sorumluluk kampanyaları Citizen of the World (COTW) ve Citizen of the Planet (COTP) ile paralel ilerleyen bir şekilde, daha iyi bir toplumun ve çevrenin yaratılması için gönüllü projeler üretiyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları