28 Eylül 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tekofaks Kağıttan SD Kart ve Flash Bellek
07 Mayıs 2008 Çarşamba 10:52

Tekofaks Kağıt'tan SD Kart ve Flash Bellek

Tekofaks Kağıt A.Ş, ürün yelpazesini satışına başladığı SD Kart ve Flash Bellekler ile daha da genişletti.

Tayvan menşeili ve güvenlikli paket (Security Pack) içinde getirilen SD kart ve flash bellekleri ürün yelpazesine ekleyen Tekofaks Kağıt A.Ş, ürünleri, Play markası adı altında topladı. Tüm tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılamayı hedefleyen Tekofaks Kağıt A.Ş, kullanım alanlarına göre çeşitlik sağlayacak Ultra II hıza sahip Play ürünlerini, 1 GB, 2 GB ve 4 GB ve 8 GB"lık alternatifler halinde sunuyor. Mayıs ayı başında Mini ve Micro SD kart modellerinin satışına başlanacak.

Tüketicilerin tercihlerine göre boyutları çeşitlendirilen SD kart ve flash bellekler ayrıca Tekofaks güvencesiyle 2 yıl garantiye de sahip. Kasım 2007 itibariyle zincir marketler, Biz bayileri ve kırtasiyelerden temin edilebilen ürünler, kurumlar tarafından Tekofaks"ın 0 (212) 321 6277 nolu sipariş hattından da doğrudan temin edilebilir.

Kağıt A.Ş. satışlarını %20 artırdı

SD kart ve flash belleklerin yanında 2007 yılında ürün gamını farklı ürünlerle de genişlettiklerini söyleyen Tekofaks Kağıt A.Ş Genel Müdürü Barış Üçok, "Yeni ürünler, projeler ve üretimde yaptığımız yatırımlarla satışlarımızı bir önceki yıla oranla % 20 artırdık. 2007 yılında başlattığımız değişim ve gelişim hamlesini 2008 yılında da devam ettirmekteyiz. Ayrıca, 2007 yılında yaptığımız yatırımlarla, 2008 yılının Tekofaks Kağıt A.Ş için bir dönüm noktası olmasını hedefliyoruz ve bu hedefin pazarda açık ara liderlik getireceğine inanıyoruz" dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları