24 Temmuz 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Teknomelek Kadınlar İçin Yola Çıktı
08 Haziran 2012 Cuma 14:35

Teknomelek Kadınlar İçin Yola Çıktı

Ünite Bilgi Teknolojileri (Unite BT) tüm kadınları teknoloji ile buluşturacak, Teknomelek projesini hayata geçirdi.

Kadınlar için teknolojiyi kullanmak, bazen çok da kolay olmayabiliyor. Bilgisayar ya da akıllı telefon ekranında beliren bir hata mesajı, çoğu kadının paniklemesine yetip de artıyor bile. O anda da kadınların imdadına ya sevgili/eş, ya da teknolojiden iyi anladığına karar verilen bir arkadaş yetişiyor.

Ama artık, kadınlar için teknoloji korkulu rüya olmaktan çıktı. Çünkü artık kadınların profesyonel teknoloji meleği Teknomelek var.

Teknolojisiz olmaz ama benim desteğe ihtiyacım şart diyen tüm kadınlar, teknoloji ile başınız ne zaman derde girse, Teknomelek anında; ister bir ‘tıkla’ isterse de telefonun diğer ucunda, sorununuzu çözmeye hazır.

Kadınların teknoloji meleği iş başında
Türkiye’nin en büyük yerli Bilgi Teknolojileri (BT) dış kaynak kullanım şirketi, Ünite Bilgi Teknolojileri (Unite BT) tüm kadınları teknoloji ile buluşturacak, teknoloji ile her sorun yaşadıklarında eşini, arkadaşını, çocuklarını arama zahmetinden kurtaracak Teknomelek projesini hayata geçirdi.

Türkiye’nin teknoloji konusundaki ilk uzaktan destek hizmet paketi olan Teknomelek, Teknoloji Sorunsa Çözüm Burada sloganıyla, karşılaşılan her türlü teknolojik sorunu, anında, internet üzerinden güvenli bağlantı veya çağrı merkezi aracılığıyla çözüyor.

Arkanıza yaslanın ve çözümü izleyin
Unite BT’nin IT uzmanları, kadınların teknoloji konusunda yaşadığı her türlü sorunu, diledikleri yöntemle çözerken, kadınlara sadece arkasına yaslanmak ve çözümü beklemek düşecek.

Çağrı merkezi, web sitesi üzerinden online chat yoluyla uzaktan erişim gibi alternatiflerle kolay erişim imkanı sunan Teknomelek, haftanın her günü, sabah 09:00-23:00 saatleri arasında kesintisiz hizmet garantisi, profesyonel destek ekibi ve güçlü alt yapısıyla hizmetinizde. Güvenlik politikaları gereğince, hiçbir bilgiyi izinsiz alıp kullanmayan Teknomelek’e yıllık sadece 140 TL bedel ile sahip olabilirsiniz.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları