29 Eylül 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Teknoloji Ödülleri Sahiplerini Buldu
20 Aralık 2010 Pazartesi 14:48

Teknoloji Ödülleri Sahiplerini Buldu

9. Teknoloji Ödülleri sahiplerini buldu. Dört farklı firma ölçeği ve iki farklı kategoride belirlenen 27 finalist arasından dereceye girenler ödüllerini aldı.

Bu yıl rekor düzeyde başvurunun yaşandığı 9. Teknoloji Ödülleri sahiplerini buldu. Dört farklı firma ölçeği ve iki farklı kategoride belirlenen 27 finalist arasından dereceye girenler ödüllerini aldı. Büyük Ödül"e VSY Varlıbaşlar Sağlık Yatırımları Hizmetleri Turizm San. ve Dış. Tic. Ltd. Şti. layık görüldü.

TÜSİAD, TÜBİTAK ve TTGV tarafından bu yıl 9"uncusu düzenlenen Teknoloji Ödülleri 17 Aralık 2010 tarihinde düzenlenen ödül töreni ile sahiplerini buldu.

Ödül töreninde 9. Teknoloji Ödülleri Yürütme Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ömer Z. Cebeci, TÜSİAD Yönetim Kurulu Üyesi ve Bilgi Toplumu ve Yeni Teknolojiler Komisyonu Başkanı Erman Ilıcak, TTGV Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Fikret Yücel, ve TÜBİTAK Başkanı Prof. Dr. Nüket Yetiş ve Bilim ve Teknolojiden Sorumlu Devlet Bakanı Prof. Dr. Mehmet Aydın birer konuşma yaptı. Ayırca Portland Uluslararası Mühendislik ve Teknoloji Yönetimi Merkezi (PICMET) Başkanı ve Portland State Üniversitesi Mühendislik ve Teknoloji Yönetimi Bölümü Başkanı Prof. Dr. Dündar F. Kocaoğlu "Teknoloji Çağında Yaratıcılık ve Yeniliğin Yönetimi" konulu bir sunum gerçekleştirdi.

Törende; dört farklı firma ölçeği ve iki farklı kategoride belirlenen 27 finalist arasından dereceye girenler ödüllerini aldı:

Ödül Kazanan Firmalar ve Projeleri
Mikro Ölçekli Ürün Kategorisi:
Digital Planet-D.T.P. Bilgi İşlem İletişim ve Tic. Ltd. Şti. (NetVault-Etkin Sayısal Arşivleme Sistemi)

Küçük Ölçekli Ürün Kategorisi:
Baykar Makine San. ve Tic. A.Ş. (Bayraktar-Çaldıran Taktik İnsansız Hava Aracı Sistemi)

Küçük Ölçekli Süreç Kategorisi:
Sobee Yazılım Tic. Ltd. Şti. (I CAN FOOTBALL)

Orta Ölçekli Ürün Kategorisi:
Anadolu Motor Üretim ve Pazarlama A.Ş. (Dizel Bazlı Motorların LPG ve CNG (Tek Yakıtlı) Dönüşümü)

Orta Ölçekli Süreç Kategorisi:
Teknodrom Robotik ve Otomasyon San. ve Tic. A.Ş. (Hayalden Ürüne - Robotik İleri Malzeme İle Üretim)

Büyük Ölçekli Ürün Kategorisi:
Arçelik A.Ş. (SURF-Innovatif Fırın Teknolojisi)

Büyük Ölçekli Süreç Kategorisi:
Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş. (Bulaşık Makinesi Dayanımı Parlaklığı ve Kalitesi Yüksek Kurşunsuz Kristal Cam Ev Eşyası)

Büyük Ödül:
VSY Varlıbaşlar Sağlık Yatırımları Hizmetleri Turizm San. ve Dış. Tic. Ltd. Şti. (Pilot Özel İntraoküler Lens İmplant Üretim Tesisi Tasarımı ve Optimizasyonu)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları