24 Temmuz 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
TEDde 69. Genel Kurul
18 Mart 2011 Cuma 11:54

TED'de 69. Genel Kurul

Selçuk Pehlivanoğlu TED Başkanlığına devam ediyor.

Türk Eğitim Derneği"nin 6 Mart 2011 tarihinde TED Ankara Koleji İncek Kampusu"nda yapılan 69. Genel Kurulu"nda Selçuk Pehlivanoğlu bir kez daha başkan olarak seçildi. Genel Kurulun en anlamlı yanı ise Yönetim ve Denetim Kurulu yedek üyeleri arasında Tam Eğitim Bursu ile eğitim hayatını tamamlamış 10 gencin olmasıydı.

Türk Eğitim Derneği 69. Genel Kurulunu ve seçimi değerlendiren Selçuk Pehlivanoğlu, "Türk Eğitim Derneği olarak taşların yerini oynatmada birincil öneme sahip olan, eğitimle ilgili algıyı değiştirecek, toplumun, eğitim sistemi yüzünden gelecekte yüksek bir bedel ödemesini önleyecek bir misyon yüklendik. Ülkemizdeki eğitim sorunlarının çözümü, eğitimi parça parça değil bir bütünün parçaları olarak ele alan, bütünün sorunlarını birlikte değerlendiren bir zihniyetle çözümlenebilir. Seksen üç yıldır olduğu gibi bundan sonra da bu konuya yönelik çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Ayrıca, aramıza katılan burslu öğrencilerimizin bugün Türk Eğitim Derneği"nin yönetim basamaklarında yer almaları, bize ayrıca büyük gurur veriyor." diye konuştu.

Yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluşuyor:
Sinan Selçuk PEHLİVANOĞLU, Hacı Ahmet KILIÇOĞLU, Kemal Ziya SAVRAN, Sami TÜRKOĞLU, Şebnem AKİPEK, Mehmet Can ULUSOY, Füsun OKUTAN, Emin HİSARCIKLIOĞLU, Ayşe Esra ŞAKAR, Sedat KASAN, Timur KOLOĞLU

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları