16 Nisan 2021 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tatlıcı Tombakın Yeni Ajansı TimePR Oldu
16 Şubat 2012 Perşembe 17:16

Tatlıcı Tombak'ın Yeni Ajansı TimePR Oldu

Tatlıcı Tombak, bundan sonraki iletişim ve halkla ilişkiler hizmetini, yeni nesil halkla ilişkiler ajansı TIME Public Relations (TimePR) ile birlikte yürütecek…

Türkiye’de geleneksel tatlı bilincini, modern bakış açısıyla tekrar yorumlayan Tatlıcı Tombak, halkla ilişkiler ve stratejik iletişim danışmanlığı hizmetleri veren TIME Public Relations (TimePR)’ı iletişim ortağı atadı.

Şubat 2012 itibariyle, Tatlıcı Tombak’ın kurumsal ve pazarlama iletişimi odaklı halkla ilişkiler çalışmalarını çağdaş bir yapı ve dünyada yeniden şekillenen halkla ilişkiler anlayışıyla yönetecek TimePR, bundan sonraki süreçte bu tatlı işbirliğine destek verecek.

Tatlı Sanattır sloganıyla 2004 yılında faaliyetlerine başlayan Tatlıcı Tombak, geleneksel tatlıları modern bakış açısıyla tüketicinin beğenisine sunuyor. Sunduğu franchise fırsatlarıyla istikrarlı bir büyüme yakalayan Tatlıcı Tombak, dünya standartlarındaki üretim tesisiyle öne çıkıyor. 2007 yılında Avrupa uyum yasaları ve gıda yönetmeliklerine uygun inşa edilen üretim tesisinde ayda 1 milyon tatlı üretimi yapabilme kapasitesine ulaşan Tatlıcı Tombak, ürünlerini Türkiye’nin yedi bölgesine kendi lojistik ağı ile ulaştırıyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları