26 Temmuz 2021 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tapio Varisden E-Öğrenme Semineri
04 Şubat 2011 Cuma 15:10

Tapio Varis'den E-Öğrenme Semineri

Enocta, Okan Üniversitesi işbirliği ile e-öğrenme semineri İstanbul'da düzenleniyor

Türkiye"de e-öğrenme konusunun lider kuruluşlarından Enocta ve Okan Üniversitesi"nin işbirliği ile gerçekleştirilecek "E-Öğrenme: Yenilikler ve Avrupa"daki Gelişmeler" konulu E-Öğrenme Semineri, 11 Şubat tarihinde Okan Ünivesitesi"nin Mecidiyeköy Kampüsü"nde yapılıyor. Programın Seminer Bölümü"nü, UNESCO Küresel E-Öğrenme Başkanı olan Finlandiyalı Tapio Varis yönetiyor.

Açılış konuşmalarını Enocta Genel Müdürü Ahmet Murat Hançer, Okan Üniversitesi Uzaktan Eğitim Merkezi Müdürü Doç. Dr. Gonca Telli Yamamoto ve Okan Üniversitesi OKSEM Müdürü Targan Ünal"ın yapacağı Seminer programında ise, Varis"in yanı sıra, Finlandiya Vergi İdaresi Danışmanı Dr. Petri Tapani Lounaskorpi"de konuşmacı olacak.

Seminer"de Dünyada ve Avrupa"da E-öğrenme konusunda yaşanan gelişmeler, yeni uygulamalar, e-öğrenme de Bulut (Cloud Computing) kullanımı hakkında bilgi verilecek.
Halen Global University System (GUS) Başkanlığı görevini de yürüten, geçmişte Costa Rica Barış Üniversitesi Rektörlüğü yapan Varis"in e-öğrenme konusunda 200"ün üzerinde makalesi bulunuyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları