17 Ekim 2021 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
T-Mobile International, Huawei’yi Seçti
04 Ocak 2008 Cuma 11:01

T-Mobile International, Huawei’yi Seçti

GSM operatörü T-Mobile International, PS-CN sağlayıcısı olarak Huawei Teknoloji'yi seçtiğini açıkladı.

Almanya merkezli GSM operatörü T-Mobile International, PS-CN sağlayıcısı olarak yeni nesil telekomünikasyon çözümleri alanının dünya lideri Huawei Teknoloji’yi seçtiğini açıkladı. İmzalanan anlaşmayla Huawei, T-Mobile International’ın Almanya, İngiltere, Avusturya, Hollanda ve Çek Cumhuriyeti’ndeki mevcut ağları üzerine yeni nesil PS-CN ekipmanlarını yerleştirecek. Huawei’nin sunduğu ileri teknoloji çözümleri, T-Mobile’ın sadece günümüzdeki değil gelecekteki tüm ihtiyaçlarını da tam olarak karşılayabilecek özelliklere sahip. Aynı zamanda Huawei’nin ‘Yeni Nesil Mobil Ağlar’daki uzun dönem genişleme stratejisi, T-Mobile’ın gelişim stratejisi ile uyumlu uzun vadeli yatırımlarını korumasına da yardımcı olacak.

Huawei, Haziran 2006 tarihinde Deutsche Telekom iştiraki Magyar Telekom’un Macaristan’daki kablolu ve iş hatlarındaki IP Multimedya Sistemi altyapısı ve uygulamalarının sağlayıcısı olarak seçilmişti. Huawei’nin PS-CN alanındaki başarısının bir kanıtı olan bu son anlaşma T-Mobile ile uzun süreli işbirliğinin en önemli kilometre taşlarından birisi.

T-Mobile International CTO’su Joachim Horn, “ Huawei bizim için son derece güvenilir ve çok sağlam bir partner. Huawei’nin çok uzun süreli bir partner olacağına inanıyoruz. Huawei’nin sunduğu ileri teknoloji çözümleri sayesinde müşterilerimize çok daha mükemmel ve güvenilir hizmetler sunarken aynı zamanda stratejik iş hedeflerimizde de başarıyı yakalayacağız ” dedi.

Huawei Avrupa Başkanı William Xu, “T-Mobile ile gerçekleştirdiğimiz işbirliğinden çok mutluyuz. Çalıştığımız son projenin hayata geçirilmesini sabırsızlıkla bekliyoruz. Bunların ötesinde Huawei’nin geniş kapasite ileri teknoloji çözümleri; yüksek performans, akıllı ödeme sistemi ve 2G/3G ile full entegrasyon sağlıyor. T-Mobile International’a sunduğumuz çözümlerle mükemmel hizmet, hızlı dağıtım ve kazan-kazan kazanç sisteminin teminatını veriyoruz” şeklinde konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları