18 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Swyx Ürünleri Türkiyede
19 Mart 2008 Çarşamba 13:27

Swyx Ürünleri Türkiye'de

Arifis, IP tabanlı iletişim alanında Avrupa'da pazar lideri olan Swyx'in Türkiye distribütörlüğünü üstlendi.

Bilişim sektöründe katma değerli dağıtım hizmetleri veren ve faaliyetlerini uluslararası alanda sürdüren Arifis, iş dünyamıza yönelik yüksek nitelikli çözümler sunmaya devam ediyor. Arifis, IP tabanlı iletişim alanında geliştirdiği çözümlerle Avrupa"da öncü konumda bulunan Swyx"in Türkiye distribütörlüğünü üstlenmiş bulunuyor. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Swyx, her türlü IP santral ve katma değerli hizmetlerin verilmesini sağlayan bir çözüm olarak öne çıkıyor. Swyx ürünleriyle entegre bir şekilde çalışan yazılımlar ise firmalar için yüksek esneklik ve ölçekleme sağlıyor. Sesli yanıt sistemleri (IVR), çağrı merkezi platformu, IP santral ve hosted IP santral çözümleri bulunan Swyx, KOBİ"lerden büyük kurumsal firmalara kadar her türlü kuruluş tarafından tercih ediliyor.

Kolay kurulum ve tam fonksiyonel yönetilebilirlik özelliklerine sahip bulunan Swyx ürünleri, farklı tarz ve büyüklükteki şirket yapılanmalarına göre ölçeklenebilir bir yapıya sahip bulunuyor. Bu nedenle de kurumlar, bilişim altyapısına yönelik yatırımlarını en doğru şekilde yönlendirebiliyor, oluşturdukları sistemleri kullanmaya devam ederek gerektiğinde ihtiyaçlarına yönelik ilaveler yapabiliyorlar. Aynı zamanda Swyx, basit lisanslama modeli aracılığıyla iş dünyamızdaki her büyüklükten firmanın yararlanabileceği çözümler sunuyor. UMTH operatörleriyle SIP protokolü sayesinde ekonomik görüşme yapılmasına da imkan veren Swyx ürünleri, sahip oldukları hareketlilik olanağı aracılığıyla yer ve zamandan bağımsız iletişim kurulabilmesini sağlıyor. Böylece şirketlerin ekipleri kesintisiz bir biçimde iş süreçlerinin daima içerisinde yer alıyorlar. Swyx çözümleri, bütünleşik iletişim platformu özelliğiyle ise kurumların mevcut altyapısına tam uyum sağlıyor ve optimizasyon imkanı sunuyor. Swyx"in geniş ürün yelpazesindeki tüm çözümler Microsoft yazılımlarıyla %100 uyumlu olarak çalışıyor.

Odaklandığı bilişim çözümleri içinde IP temelli iletişim ve bununla bağlantılı yazılım hizmetleriyle dikkat çeken Arifis, çözümlerini son kullanıcılara eğitimli ve profesyonel iş ortağı kanalı aracılığıyla sunuyor. Arifis Genel Müdürü Sezer Arslan, Swyx ürünlerinin distribütörlüğünü üstlenmelerine ilişkin olarak şunları söyledi: "Arifis olarak ülkemiz pazarına sunduğumuz bilişim çözümlerine bir yenisini daha ekledik. Swyx, iş dünyamızın ihtiyaç duyduğu çözümleri en yüksek kalite ve performansla sunuyor. Ülkemiz ekonomisinin kalbi olan KOBİ"lerden büyük şirketlere kadar her kuruluşa hitap edebilen çözümlerimiz bulunuyor. Arifis güvencesiyle ve deneyimli iş ortaklarımız aracılığıyla pazara sunduğumuz Swyx ürün yelpazesi, iş dünyamızın iletişim ihtiyaçlarına yüksek kaliteli çözümler sağlayacak. Kendi alanında teknolojinin sınırlarını zorlayan ve her zaman yenilikçi çözümleriyle öne çıkan Swyx"in ülkemiz firmalarına hem yurtiçinde hem de yurtdışında rekabet avantajı sağlayacağına inanıyorum."

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları