19 Nisan 2021 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Sürdürülebilir Markalar Konferansı 2012
22 Mayıs 2012 Salı 18:55

Sürdürülebilir Markalar Konferansı 2012

Türkiye’nin ilk Sürdürülebilir Markalar Konferansı 31 Mayıs 2012’de gerçekleştirilecek.

Türkiye’nin ilk “Sürdürülebilir Markalar Konferansı” 31 Mayıs 2012’de BSH Ev Aletleri, Unilever Türkiye ve Vodafone Türkiye’nin ana çözüm ortaklığında ilki düzenlenen Konferansta, sürdürülebilir marka değeri yaratmanın, yönetmenin ve rekabetin kuralları, koşulları ve uygulamaları masaya yatırılacak.

Konferans, “Dünyanın En İyi Markaları” ve “Dünyanın En Çevreci Markaları” listelerinin yaratıcısı Interbrand’in Avrupa CEO’su Graham Hales ve Birleşmiş Milletler Çevre Programı (UNEP) Proje Direktörü Cheryl Hicks gibi uzmanları ağırlayacak.

İş dünyasında sürdürülebilirlik dönüşümü ile marka yönetmenin ve pazarlamanın tüm kuralları, dinamikleri ve ezberleri bozuluyor. Azalan kaynaklar, küresel ısınma, sosyal etkileşim, marka değerlerinin de yeniden tanımlanmasını zorunlu kılıyor ve marka dünyasında da sürdürülebilirlik dönüşümünü başlatıyor.

Bu gerçekten yola çıkan ve Türkiye’nin kapsamlı ve öncü sürdürülebilirlik çalışmalarına imza atan Sürdürülebilirlik Akademisi, yeni bir bilgi ve deneyim paylaşım platformunu daha hayata geçiriyor: Sürdürülebilir Markalar Konferansı 2012…

Sürdürülebilirlik ekseninde yeniden tanımlanan marka değerlerinin paylaşılması amacıyla düzenlenen konferansta sürdürülebilirlik ve marka dünyasının tüm paydaşları sürdürülebilir gelecek için bir araya gelecek.

Konferans  ilk yılında çok önemli konuşmacıları ağırlıyor !
Bu yıl birincisi düzenlenen konferansta Interbrand Avrupa CEO’su Graham Hales, Birleşmiş Milletler Çevre Programı (UNEP) Wuppertal Institute Proje Direktörü Cheryl D. Hicks, Sürdürülebilirlik İletişimi Ajansı Futerra’nın Murahhas Azası Jeff Melnyk, Unilever Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi ve Satış ve Müşteri Geliştirmeden sorumlu Başkan Yardımcısı Cem Tarık Yüksel, BSH Ev Aletleri Marka Pazarlama Direktörü Hakan Turalı, Vodafone Türkiye Marka ve Pazarlama Stratejisi Direktörü Bilge Çiftçi, Sürdürülebilirlik Akademisi Yönetim Kurulu Üyesi Semra Sevinç ve birçok önemli isim daha yer alıyor.

BSH Ev Aletleri, Unilever Türkiye ve Vodafone Türkiye’nin ana çözüm ortaklığı ile gerçekleştirilen konferansta konunun liderleri ve uzmanları, yapılması gerekenleri ve uygulamaları katılımcılarla paylaşacak.

Konferansın karbon ayak izi siliniyor!
Sürdürülebilirlik ve iklim değişikliği konusunda farkındalık yaratmak amacıyla Sürdürülebilir Markalar Konferansı, “Karbon Nötr Konferans’’ olarak organize ediliyor. Konferans süresince ortaya çıkan CO2 emisyonları hesaplanarak konferansın karbon ayakizi siliniyor.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları