28 Eylül 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
SunExpressten Üniversite Öğrencilerine İndirim
16 Mayıs 2007 Çarşamba 18:11

SunExpress'ten Üniversite Öğrencilerine İndirim

SunExpress, 7 Mayıs ve 30 Haziran tarihleri arasında gerçekleştireceği tüm iç hat uçuşlarında geçerli olacak kampanya ile, üniversite öğrencilerine indirim yapacak.

SunExpress, üniversitelerdeki öğretim yılının sonuna yaklaşıldığı bu günlerde, üniversite öğrencilerine yönelik bir kampanya düzenliyor. SunExpress’in 7 Mayıs ve 30 Haziran tarihleri arasında gerçekleştireceği tüm iç hat uçuşlarında geçerli olacak kampanyada, öğrenci kimliklerini ibraz eden üniversiteliler, mevcut bilet fiyatı üzerinden %30 indirim kazanacak. SunExpress’in tüm satış kanallarından temin edilebilecek biletler için rezervasyon tarihi ise 7 Haziran’da sona erecek.

Kampanyadan yararlanmak isteyen öğrenciler, biletlerini SunExpress’in (0232) 444 0 797 numaralı çağrı merkezi, www.sunexpress.com.tr adresindeki web sitesi ve yaygın acenta ağından satın alabilecek. Öğrencilerin indirimli bilet alabilmek için check-in işlemi sırasında öğrenci kimlik fotokopilerini ibraz etmeleri yeterli olacak.

SunExpress halen İzmir’den Adana, Antalya, Diyarbakır, Erzurum, Gaziantep, Kayseri, Malatya, Sivas, Trabzon ve Van’a uçuş gerçekleştiriyor. Ayrıca Antalya ile Adana, Bodrum, Dalaman, Diyarbakır, Erzurum ve Trabzon arasında karşılıklı seferler düzenliyor.

Öğrenciler kampanyayla ilgili detaylı bilgileri, SunExpress’in Adana’da Çukurova Üniversitesi, Kayseri’de Erciyes Üniversitesi, Gaziantep’te Gaziantep Üniversitesi, Trabzon’da Karadeniz Teknik Üniversitesi, Sivas’ta Cumhuriyet Üniversitesi ve İzmir’de Ege Üniversitesi bahar şenliklerinde kurulacak standlarından da edinebilecek.

http://www.sunexpress.com.tr

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları